BMW Z4 Roadster sDrive35is High Executive (2015)

autoreview

BMW Z4 Roadster sDrive35is High Executive (2015)

Signalement

UitvoeringZ4 Roadster sDrive35is High Executive
Versnellingen7, Automaat met dubbele koppeling
Bouwjaar2015
Jaar van aanschaf2018
KM-stand bij aanschaf9.000 km
KM-stand laatst17.500 km
Lezerswaardering: 60%
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Het blijft genieten met een Z4 3.5is

  • 17.500 km

Vanaf mei 2018 zijn wij gaan zoeken naar een Z4 3.5is. Dit als vervanging van onze Z4 E89 2.3i sDrive uit 2010 die wij in 2014 hadden aangeschaft. Daarvoor ‘n half jaar genoten van onze eerste cabrio; een Z4 2.2 E85.

De Z4 3.5is wilden wij graag in Duitsland kopen. Jaartal +/- 2015 met weinig kilometers en BMW Premium Selection (24 maanden volledige garantie).
Dat was zoeken en vooral snel handelen want de markt is dun en veel “kapers (lees; handelaren) op de kust”.
Vele teleurstellingen rijker liepen wij in augustus een exemplaar bij BMW Hamburg tegen het lijf. Één van de weinige verkopers die de auto voor ons een dag wilde reserveren.
Het was een plaatje; auto uit 07-2015, carrosserie in metallic mineralgrau, nusbraun lederen interieur, 19” velgen en net 9.000km op de teller. De auto zou in München als “fotomodel” hebben gediend en het eerste jaar, in de fabriek, veel als promo voertuig hebben opgetreden. Daarna had de verkoper in Hamburg hem zelf overgenomen.
De auto hebben wij begin september door “Automotive Import Amsterdam” laten importeren incl aflevering aan huis. Zorgeloos en goed!

Zoals velen al schrijven over de 3.5is; het is een feest om mee te rijden.
Mede door het adaptieve onderstel (en ondanks de 19” velgen/banden) is de auto zelfs nog wat comfortabeler dan de 2.3i. Een genot om rustig te toeren.
Maar in de sportstand (sportknop en pook van DCT bak) wordt het pas écht een beest !
Pas dan gaan alle PK’s los, de kleppen open en komen de mooie geluiden uit de uitlaten vrij. Rommelen, ploffen, grommen en zelfs een knal bij opschakelen; het geeft het rijden een geweldige dimensie.

Sinds september hebben wij er nu ruim 8.000km mee afgelegd en elke kilometer is een feest. De auto is luxe uitgevoerd (High Executive) waarbij wij veel plezier beleven aan de uitgebreide hifi installatie van Harman Kardon en de DAB+ radio.
Het dikke stuur licht uitstekend in de hand, de zitpositie in de uitstekende sportstoelen is perfect, de bediening eenvoudig (en BMW herkenbaar). De auto is “rammeltjes vrij”; iets wat je eigenlijk bij alle BMW’s wel tegenkomt. De afwerking is goed en degelijk en garant voor jarenlang plezier.

Verder onderschrijf ik de andere positieve ervaringen van 3.5is rijders.

9,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (5)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.