Alfa Romeo MiTo 1.3 JTDm Eco Distinctive (2011)
autoreview
Signalement
Uitvoering | MiTo 1.3 JTDm Eco Distinctive |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 2011 |
Jaar van aanschaf | 2011 |
KM-stand laatst | 44.674 km |
en toen gebeurde het
- 6.965 km
Laat ik beginnen dat ik zeer tevreden ben over de Mito.
leuke auto, rijdt goed en lekker compleet met een Pack 2 erop.
Bij de bovenstaande km stnad gebeurde het...op de duitse autobahn.
2 auto's ingehaald 150 km/u... gas los om weer in te voegen....motormanagementlampje aan, start en stop werkt niet meer en dna werkt niet meer.
Vnadaag heb ik de boel uitlaten lezen. De fout kwam van een verkeerde versnellingspookstand. De boel opnieuw ingelezen en hopen dat het goed blijft.
1 nadeel, een rammeltje linksvoor. Zijn er meer rijders die dat hebben??
slechte start
- 44.674 km
ik rij nu met veel plezier in mijn alfa mito....helaas sinds eind september vervelende startproblemen. onderhand heeft de auto ongeveer 2 weken bij de dealer gestaan. geen idee watde oorzaak is en geen storing in het systeem. na veel gepuzzel op advies van de importeur de egr klep gereinigd. ook dit gaf niet het gewenste resultaat.
woensdag a.s. wordt de egr klep vervangen. het euvel zou zijn dat dit komt door het herverbranden van de uitlaatgassen om een lagere nox uitstoot te krijgen.
ik ben benieuwd, ik hou jullie op de hoogte....
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.