Alfa Romeo 33 1.5 QV (1986)

autoreview

Alfa Romeo 33 1.5 QV (1986)

Signalement

Uitvoering33 1.5 QV
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar1986
Jaar van aanschaf2020
KM-stand bij aanschaf59.000 km
KM-stand laatst64.000 km
Lezerswaardering: 40%
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Heerlijke auto

  • 59.000 km

De Alfa 33 QV voor de hobby en de lol aangeschaft. Hiernaast heb ik nog een auto voor het dagelijks gebruik.

De Alfa heeft sinds 1986 slechts 59.000km gelopen, het is een van de weinige QV's op kenteken in Nederland uit de 1e serie én met APK. Hij is zelfs roestvrij :D

Ik heb hem nog niet zo heel lang, ik zal hier ervaring bijhouden.

Hij rijdt op benzine, eigenlijk super 98, dus de verbruikskosten zijn wat hoger dan gewend, maar dat mag bij een hobby-auto. Hij is ook wat minder zuinig dan de auto's van tegenwoordig, maar dat is ook geen verrassing met een boxerblokje met dubbele carburateur.

Nog steeds heerlijk

  • 64.000 km

Hij wordt lekker gebruikt voor ritten, onder andere met de SCARB (Alfaclub.nl). Prima betrouwbaar, niet de snelste als je het vergelijkt met de moderne auto's, maar dat is ook niet eerlijk natuurlijk.

Onderweg aardig wat reacties en duimpjes van andere weggebruikers. Vooral mensen die er vroeger een hebben gehad of zelf nu ook Alfa rijden.

7,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (18)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.