Alfa Romeo 156 Sportwagon 1.9 JTD (2001)

autoreview

Alfa Romeo 156 Sportwagon

Signalement

Uitvoering156 Sportwagon 1.9 JTD
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2001
Jaar van aanschaf2001
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Het rijden met deze auto is tot nu toe één groot feest geweest. Behalve het feit dat ik het nog steeds een tijdloos model vind, zijn de prestaties ook meer dan behoorlijk. De dieselmotor is soepel, krachtig en rekening houdend met mijn rijstijl behoorlijk zuinig. De auto is over het algemeen praktisch ingedeeld. De bagageruimte achterin is voor mij voldoende, maar vanwege de lage opening kan een geeneens een behoorlijk stoel vervoerd worden, want deze past er simpelweg niet in.

Passagiers die nog nooit Alfa gereden hebben, roemen het interieur en het comfort. Bij snelheden boven het maximale toelaatbare voelt men zich toch op z"n gemak en veilig. Voor mij en mijn passagiers bepaald geen straf om onderweg te zijn, mede dankzij de prettige radio cd-speler en de airconditioning.

Deze auto heeft me nog nooit in de steek gelaten. Het is dat mijn werkgever niet toestaat om weer een Alfa Romeo te leasen, maar anders koos ik onvoorwaardelijk voor weer een Alfa Romeo Sportswagon Diesel!

Minpuntje is wel de onoverzichtelijkheid naar achteren toe, maar dat went snel.

PROBLEMEN

Ik heb tot nu toe vrijwel geen problemen gehad:
- sluiten van bestuurdersportier, tijdens vrieskou, waardoor slot bleef hangen.
- slot van de achterklep die niet dicht wilde, onderdeel vervangen (maar achterklep ging minimaal 4 keer per dag open en dicht, dus intensief gebruik).
- lampen moesten echt vaak vervangen worden,maar ik rijd ook dag en nacht met licht aan. Lampen voor zijn niet zelf te verwisselen.

9,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.