
Skoda Superb 1.8 TSI Ambition Businessline (2009)
Mijn vorige auto, de Peugeot 607 [2003] was aan vervanging toe. Ik heb een tijd op internet...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Aangemeld sinds | 10 juni 2002 |
---|---|
Op forum sinds | 2 april 2006 |
Aantal reacties op forum | 0 |
Aantal reacties op artikelen | 823 |
Mijn vorige auto, de Peugeot 607 [2003] was aan vervanging toe. Ik heb een tijd op internet...
Door de hoge gemiddelde lengte in de familie ben je op zoek naar een auto die ruimte en comfort...
Duur, goedkoop! Al 5jr Panelen op dak. Ze zijn er nog niet terugverdiend. Sinds 26mnd een EV. Particulier...(26 april 2025)
De opjaag planning van D. Trump, lijkt een beetje suc6 te krijgen? Heb je ruimte in je fabriek, misschien...(16 april 2025)
Als ik alles een ɓeetje doorlees, dan komt maar één gedachte boven drijven. Een CEO die jubelend is...(15 april 2025)
Als Skoda bij zijn waarde blijft, dan moet de ruimte ook voor de achterste 6e en 7e passagiers een prima...(14 april 2025)
Oohhh wat erg, als je rijk bent...🤪. Trouwens, die fotograaf, die het voor de klanten spannend moet...(2 april 2025)
De laatste zinnen in dit artikel beschrijven meteen het probleem. En niet alleen voor deze best wel...(30 maart 2025)
Mooie ruime auto. Lijnen zijn goed gebruikt voor zo'n grote auto, moeilijk. Hoop dat ze er in passen,...(13 maart 2025)
Daar heeft de VW tak de Skoda voor. Gewoon goed model en vanbinnen logica... En ook Cornelis tipt hier...(7 maart 2025)
Zoals dier aan komt rijden, ziet deze bak er aan de voorzijde ok uit. Binnenin vindt ik het er prima...(5 maart 2025)
Yep Rolf. Ik vindt dit ook zo jammer. Het is gewoon erg prettig met de komende (kans) temperaturen open...(4 maart 2025)