
Tesla Model Y (2024)
Jaja, de zoveelste review over een Model Y. Het is een Standard Range, dus met de LFP batterij....
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
| Aangemeld sinds | 22 november 2018 |
|---|---|
| Op forum sinds | 26 februari 2019 |
| Aantal reacties op forum | 0 |
| Aantal reacties op artikelen | 3.031 |
Jaja, de zoveelste review over een Model Y. Het is een Standard Range, dus met de LFP batterij....
Aanschaf Omdat het soms toch wat lastig bleek dat we 'maar' één auto hadden en de CX5 wat...
Aanschaf Onze Mercedes CLA 180 Coupé werd door gezinsuitbreiding (15 jarig pleegkind en mijn...
Aanschaf Afgelopen zomer liep het private leasecontract van onze Nissan Micra af en hadden...
Pfoeh, ik zag afgelopen weekend de nieuwe CLA voor het eerst op de weg. Ik schrok toch wel even, wat...(25 november 2025)
Onjuist. Tyre review heeft dit een keer heel erg uitgebreid getest in een overdekt circuit in Finland...(20 november 2025)
Toen ik overstapte van een CX-5 naar een Model Y zei ik nog tegen de Mazda dealer: als er een elektrische...(17 november 2025)
Of de teller nou op 0 of 25 staat. Feit is dat er met een auto gereden moet worden om hem bij de klant...(15 november 2025)
Totaal geen probleem, wat mij betreft.(15 november 2025)
Nog even wat anders: Bij beurten moet je ook altijd goed opletten. Soms zie je weleens dat ze bij een...(15 november 2025)
Ja ik vind 25 kilometer ook wel iets aan de hoge kant. Mijn Model Y uit Berlijn had 10 kilometer op...(15 november 2025)
Nabrander: vergeet ook het tanken niet. In de fabriek wordt die niet met een volle tank afgeleverd....(15 november 2025)
Een nieuwe auto met 0 kilometer op de teller bestaat niet en 25 kilometer is te weinig om te kunnen...(15 november 2025)
Ik heb eens de algemene voorwaarden van mijn Mercedes CLA gelezen toen ik die nog had. Die deelde ook...(13 november 2025)