
Hyundai Ioniq Electric Premium (2017)
Elektrisch rijden roept bij velen nog steeds vragen op. Met deze review zal ik regelmatig...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Aangemeld sinds | 18 maart 2009 |
---|---|
Op forum sinds | 15 oktober 2011 |
Aantal reacties op forum | 0 |
Aantal reacties op artikelen | 25 |
Elektrisch rijden roept bij velen nog steeds vragen op. Met deze review zal ik regelmatig...
Maandag 21 mei 2012 was het dan zover dat ik mijn Peugeot 508 Hybrid4 mocht ophalen. Enkele...
In het verleden heb ik een tijd 2CV gereden en die ervaring is me altijd bijgebleven. De techniek...
Aan het einde van de leasetermijn wil ik toch nog even een review schrijven over mijn Renault...
Na 3 maanden wachten was vanmiddag het grote moment aangebroken. Mijn Peugeot 5008 werd afgeleverd....
Sinds oktober 2009 bezit ik mijn droomauto en tot nu toe zijn de verwachtingen geheel uitgekomen....
2011 -
@EL R Die onderhoudsinterval verbaast mij al vanaf het eerste moment. Heb daar ook regelmatig met de...(10 december 2024)
Goed om zo'n review van de Kona te lezen. Veel ervaringen komen overeen met mijn Ioniq Electric (ontbreken...(20 oktober 2018)
Goede keuze. Als je interesse hebt, moet je mijn review eens lezen. Heb inmiddels 26.000 km ervaring...(17 april 2018)
@Petje, ik ben 1,86m lang en heb inderdaad geen problemen met de ruimte in de auto. Zowel beenruimte...(6 maart 2018)
@Ronald, leren bekleding met massagefunctie en stoelverwarming kun je direct bij de Hyundai dealer bestellen....(13 februari 2018)
@JWGroene Voor de actieradius die jij zoekt (300 km) is een Ioniq nog niet geschikt. Om dat als reële...(3 december 2017)
@Melly De stoelen van de Ioniq zijn prima voor een reisauto. Heb voldoende verstelmogelijkheden, ook...(3 december 2017)
@Marcel Oud de Hyundai Ioniq Premium heeft uiteraard chromen raamlijsten en de bijbehorende handgrepen....(9 september 2017)
Jammer dat de spanning uit het ontwerp verdwenen is. Ziet er allemaal wat gewoner uit dan ik gehoopt...(17 maart 2014)
Ik hoop dat ze de productiecapaciteit heel snel opschroeven. Heb op 28 september m'n Captur besteld...(2 december 2013)