
Alfa Romeo Stelvio 2.0T 200pk AWD Super (2018)
Eigenlijk was ik best tevreden met mijn BMW X1. Maar ik kon hem goed verkopen, dus op zoek...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Aangemeld sinds | 29 maart 2007 |
---|---|
Op forum sinds | 4 april 2008 |
Aantal reacties op forum | 1 |
Aantal reacties op artikelen | 457 |
Eigenlijk was ik best tevreden met mijn BMW X1. Maar ik kon hem goed verkopen, dus op zoek...
Na een totaal verkeerde autokeuze (Honda Hybrid, lees review)had ik me voorgenomen om dit...
Na anderhalf jaar en 23000km Civic Hybrid, is het tijd om de balans op te maken. Deze auto...
Bijna 3 jaar rij ik nu in deze fantastische Engelse auto. Als liefhebber van het merk (heb...
Stel je moet kiezen tussen een Tesla of een Chinese auto? Ben benieuwd wat jullie dan zouden kiezen....(27 juni 2025)
Een MG ZT sedan heb ik destijds zelf gehad met Bmw dieselmotor. Geweldig ding op de autobahn, rotsvaste...(20 juni 2025)
Overdag doen de Gooise vrouwen er boodschappen mee en savonds gaat de Gooise jeugd ermee op stap. (18 juni 2025)
En wat zijn deze auto's heerlijk compact! Vooral de breedte zou een verademing zijn in het verkeer van...(16 juni 2025)
Afgelopen zaterdag en zondag in de bloedhitte terug gereden uit Oostenrijk in de MG Tf zonder airco....(16 juni 2025)
Leuk! Mijn vader kocht er ook eentje bij Splinter Eemland. Een sedan, superluxe en best snel voor die...(16 juni 2025)
Mijn inmiddels 7 jaar oude Stelvio is één van de beste auto's die ik ooit gehad heb. En met afstand...(16 juni 2025)
Tja motorkappen zijn hoger geworden omdat er dan meer ruimte is tussen die kap en het motorblok. Dit...(12 juni 2025)
Destijds heb ik de MG ZT versie van deze auto gehad. In de neus de 4 cilinder diesel van Bmw. Na wat...(4 juni 2025)
Mooi, op deze manier krijg je vertrouwen van klanten. (2 juni 2025)
Ik heb je een pb gestuurd. Ik ken mensen die gespecialiseerd zijn in de Tf en graag willen helpen.(15 juni 2023)
Alleen wel typisch dat de Civic in het C segment is opgenomen. De meeste zijn hybrids en die vallen...(6 april 2008)
Morgen wordt hij gekeurd. De verkoper heeft via de RDW het bpm bedrag achterhaald en dat was conform...(14 november 2019)
Hej iedereen, Kan iemand me zegge hoe het is afgelopen met de hoge CO2 uitstoot en juiste papieren? Ik...(14 mei 2018)
Inmiddels de belastingtelefoon gebeld en die verwezen me naar de rdw. Rdw gebeld: nee u moet bij de...(13 november 2019)
Bij mijn geïmporteerde auto staat ook het volledige BPM-bedrag vermeld, ruim 22.000 euro, maar ik heb...(13 november 2019)
Als ik echter op de rdw site kijk onder fiscaal, dan krijg ik het bedrag te zien wat er op dit type...(13 november 2019)
Misschien had de auto minder dan 3.500 km gelopen?Nee de auto had toen ruim 7000km gelopen.(13 november 2019)
Inmiddels belastingdienst gebeld: Auto heeft gebruikssporen en kan een korting op de bpm krijgen, maarrr......(30 juli 2019)
Dank voor je antwoord. Misschien ben ik niet duidelijk genoeg geweest. Normaliter kun je bij een importauto...(13 november 2019)