
Alfa Romeo Stelvio 2.0T 200pk AWD Super (2018)
Eigenlijk was ik best tevreden met mijn BMW X1. Maar ik kon hem goed verkopen, dus op zoek...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
| Aangemeld sinds | 29 maart 2007 |
|---|---|
| Op forum sinds | 4 april 2008 |
| Aantal reacties op forum | 1 |
| Aantal reacties op artikelen | 486 |
Eigenlijk was ik best tevreden met mijn BMW X1. Maar ik kon hem goed verkopen, dus op zoek...
Na een totaal verkeerde autokeuze (Honda Hybrid, lees review)had ik me voorgenomen om dit...
Na anderhalf jaar en 23000km Civic Hybrid, is het tijd om de balans op te maken. Deze auto...
Bijna 3 jaar rij ik nu in deze fantastische Engelse auto. Als liefhebber van het merk (heb...
Prachtige auto. Jammer dat er nooit een cabrio versie van gekomen is.(24 oktober 2025)
Alfa is echt mijn favoriete merk. Maar altijd hetzelfde liedje geen opvolger klaar of halfbakken.(23 oktober 2025)
Uit ervaring weet ik dat de Stelvio een hele fijne auto is met weinig problemen. Maar die nieuwprijs...(21 oktober 2025)
Afgelopen zomer 2x doorheen gereden. Krijg je een factuur/betalingsherinnering van € 1,51.... Tel uit...(20 oktober 2025)
Volgens mij heb ik nog wat aandeeltjes Spyker ergens liggen. Zou ik die als aanbetaling kunnen gebruiken?(14 oktober 2025)
Mooie auto en een niet te ingewikkeld concept met allerlei verschillende overbrengingen.(14 oktober 2025)
Geweldig! Veel plezier met je Stelvio. Dat is een auto die je koopt met je hart. Normaal gesproken ruil...(10 oktober 2025)
Hilarisch geschreven! Vrouwlief hier thuis bezit hetzelfde talent vwb electronica en techniek, maar...(30 september 2025)
Geweldige auto. Mijn vader kocht de "gewone" 8 cilinder automaat. Was een feestje om als jonge gast...(28 september 2025)
Als we toch signalen gaan geven, kunnen we dan afspreken dat iemand die een zebra op wil gaan even zijn...(24 september 2025)
Ik heb je een pb gestuurd. Ik ken mensen die gespecialiseerd zijn in de Tf en graag willen helpen.(15 juni 2023)
Alleen wel typisch dat de Civic in het C segment is opgenomen. De meeste zijn hybrids en die vallen...(6 april 2008)
Morgen wordt hij gekeurd. De verkoper heeft via de RDW het bpm bedrag achterhaald en dat was conform...(14 november 2019)
Hej iedereen, Kan iemand me zegge hoe het is afgelopen met de hoge CO2 uitstoot en juiste papieren? Ik...(14 mei 2018)
Inmiddels de belastingtelefoon gebeld en die verwezen me naar de rdw. Rdw gebeld: nee u moet bij de...(13 november 2019)
Bij mijn geïmporteerde auto staat ook het volledige BPM-bedrag vermeld, ruim 22.000 euro, maar ik heb...(13 november 2019)
Als ik echter op de rdw site kijk onder fiscaal, dan krijg ik het bedrag te zien wat er op dit type...(13 november 2019)
Misschien had de auto minder dan 3.500 km gelopen?Nee de auto had toen ruim 7000km gelopen.(13 november 2019)
Inmiddels belastingdienst gebeld: Auto heeft gebruikssporen en kan een korting op de bpm krijgen, maarrr......(30 juli 2019)
Dank voor je antwoord. Misschien ben ik niet duidelijk genoeg geweest. Normaliter kun je bij een importauto...(13 november 2019)