
Kia EV6 77.4kWh GT-Line (2021)
Als auto liefhebber is het altijd fijn en een voorrecht om een nieuwe (lease) auto uit te...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Aangemeld sinds | 31 maart 2007 |
---|---|
Aantal reacties op artikelen | 396 |
Als auto liefhebber is het altijd fijn en een voorrecht om een nieuwe (lease) auto uit te...
Wat een heerlijke (2e) auto is dit. De eerste auto die ik graag 'pak' voor een fun ritje. Motor...
Keuze: Na bijna 4 jaar Ford C-Max mocht er weer een vervanger gezocht worden. De zoektocht...
Na 4 jaar met de 3008 gereden te hebben konden we ons weer gaan focussen op een nieuwe voiture....
De Ford Ka was ruim 4 jaar en kon voor een goede prijs worden ingeruild, dus gingen we dit...
Na 5 jaar was het weer eens tijd om een nieuwe auto uit te zoeken (lease). Mijn verlanglijstje...
Ruim 2 jaar rondgetuft in deze praktische auto. De Fiat Panda heeft bij ons dienst gedaan...
Beetje snel deze review (mea culpa), maar vindt het zelf toch altijd leuk om te lezen waarom...
Heeft deze versie nu wel of niet de instelbare dempers? En zo ja, wat zijn de verschillen? (29 juni 2025)
Kleur is ook erg fraai, is dit Tavascan Blue ? Heb je m met of zonder warmtepomp ? Tavascan staat ook...(20 mei 2025)
Voor de scenic is de 87kw versie wel aan te raden. Hier een collega met de 60 kw versie, en bij 4 graden...(6 januari 2025)
Bij mij voor de deur ook een 2021 GT line RWD met nu 66000km. Bij 8 graden 375 km bereik in stand normaal...(27 december 2024)
Leuk om te lezen over deze auto, goed alternatief tov de Model Y. Die kleur is zeker leuk en weer eens...(10 oktober 2024)
Middag, In mijn ev6 met Meridian systeem in het geluid ook niet echt top. Met het downloaden van de...(28 juni 2024)
Waar blijven de betaalbare laadpunten ? In mijn Woonplaats veel Allego palen tegen EUR 0.59 kw Een...(19 juni 2023)
Mooie bak, beter dan de Kadjar (3 jaar met gereden). Echter... 3 jaar te te laat, had toen een succes...(21 mei 2023)
Bijzonder dat de 1e Ionic zuiniger is dan deze en iot 2017 komt. Vooruitgang (20 februari 2023)
UVO app? voor zover ik weer is heel KIA over op de KIA connect app sinds 2022. Probeer die eens (7 januari 2023)