
Citroen C-Zero (2012)
Eigenlijk bedoeld voor oudste dochter. Maar zelf gehouden want ideaal als boodschappenautotje....
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Aangemeld sinds | 18 juli 2022 |
---|---|
Op forum sinds | 18 juli 2022 |
Aantal reacties op forum | 0 |
Aantal reacties op artikelen | 734 |
Eigenlijk bedoeld voor oudste dochter. Maar zelf gehouden want ideaal als boodschappenautotje....
Laatste 25 jaar nog nooit zo goedkoop in zo’n luxe auto gereden. Adaptieve cruisecontrol...
50 jaar geleden, als heel klein jongetje keertje met oom over A2 met 200 km/h vanuit Amsterdam...
Eigenlijk gekocht voor wederhelft en 3 dochters, maar als het gaat om korte ritjes tot ongeveer...
2001 - 2004
Ik vond de mijne ook erg fijn rijden. Maar bij verdere reizen vond ik hem juist niet zo zuinig. Mijn...(12 augustus 2025)
Mijn dochters wonen in volksbuurt. Eigen auto voor deur en ruzie heeft niets met EV te maken. Gewoon...(12 augustus 2025)
Iedereen kan bij gemeente aangeven als er behoefte is aan meer laadpalen in wijk. Bij mijn dochter binnen...(12 augustus 2025)
En EV’s zijn heel makkelijk te gebruiken als thuisbatterij. Zelfs met oude Nissan leaf kan het al. Overheid...(12 augustus 2025)
Ik ben het met je eens dat het bij EV laden nog veel te onduidelijk is wat het gaat kosten. Maar vooral...(12 augustus 2025)
Ik ben het met je eens dat er veel strenger toezicht moet komen op kosten laadpalen. Net als bij bellen...(12 augustus 2025)
Klopt. 11 jaar geleden zag je voor VW en Audi in Chinese steden en nu vrijwel alleen EV’s van Chinese...(12 augustus 2025)
Google eens na gevolgen ongeluk met kernenergie en toxische eigenschappen chemicaliën die bij schaliegas...(12 augustus 2025)
Sorry, klopt in basis. Maar groei wereldbevolking en daarbij ook steeds hogere energieverbruik in arme...(12 augustus 2025)
Die oorlog kan binnen paar weken opgelost zijn. Is gewoon kwestie van trots inslikken voor deel van...(12 augustus 2025)