MM355
Signalement
| Aangemeld sinds | 4 augustus 2010 |
|---|---|
| Aantal reacties op artikelen | 458 |
Laatste reacties op artikelen
Praktijkervaring Toyota Corolla Cross: blinkt uit in zuinigheid, maar let op 12 volt accu
Kwa afwerking had ik wel wat kritiek puntjes; De matige afwerking van het uitlaat systeem van de 2.0...(29 maart 2026)
Praktijkervaring Toyota Corolla Cross: blinkt uit in zuinigheid, maar let op 12 volt accu
Makkelijk instap auto, allemans vriend, erg zuinig... Heb 3 jaar de 2.0 active gereden (165.000 km)in...(29 maart 2026)
Nieuwe supercar van Toyota en/of Lexus op de Nürburgring
@Supercharged V6; Als Jeremery Clarkson (Top Gear) en Jay Leno (NBC US car) zeggen dat dit de beste...(1 oktober 2025)
De goedkoopste Toyota Corolla Cross laat je hooguit staan om z’n uiterlijk – Back to Basics
Had de 197pk versie 3 jaar geleden voor 37.400 euri, waar is de vooruitgang?(21 september 2025)
Test: Nissan Qashqai e-Power - Doe maar gewoon, dat is beter
Mooie techniek, rijdt ook erg goed. Een van de beter rijdende in z'n klasse, en kwa zuinigheid is dit...(11 augustus 2025)
Dubbeltest: Kia EV3 vs. Skoda Elroq - De toegang tot de 500km+ club
En ook de Toyota CH-R+ gaat een serieuze concurent worden als deze goed geprijsd is. Deze vind ik kwa...(18 juli 2025)
Dubbeltest: Kia EV3 vs. Skoda Elroq - De toegang tot de 500km+ club
Met dat laatste ben ik het eens. Ik zou ook voor de Skoda Elroc 85 gaan. Vind deze persoonlijker ook...(18 juli 2025)
Nissan Qashqai e-Power: elektrisch rijden 'met bereik van een diesel'
De E-power is 1 van de best rijdende hybrides op de markt vind ik. Stiller dan eem HEV Toyota en minder...(30 juni 2025)
Nieuwe Nissan Leaf heeft alleen als topversie geen kale kont
Jammer, de achterlicht unit vindt ik juist super geslaagd van de nieuwe Leaf. (komt een beetje Nissan...(19 juni 2025)
Test: Zeekr 7X – Prijzig wordt niet per se premium
@Carlos7; mee eens.. dat mag ook wel met zo'n vermogen. (dan gaat het erom hoe de auto dit over brengt...(15 april 2025)