
Toyota Prius 1.8 Hybrid Dynamic (2017)
Na de vakantie maar eens tijd voor een korte review na diverse soorten wegen en korte en lange...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Aangemeld sinds | 22 februari 2005 |
---|---|
Op forum sinds | 26 november 2005 |
Aantal reacties op forum | 0 |
Aantal reacties op artikelen | 192 |
Na de vakantie maar eens tijd voor een korte review na diverse soorten wegen en korte en lange...
nu 1 jaar in bezit: Even terugblik hoe tot stand gekomen: Na 13 jaar leaseauto's te hebben...
Door de flink toegenomen kilometers mocht ik eerder (alhoewel eerder: het contract van de...
Keuze: in augustus werd het duidelijk dat ik toch echt een nieuwe leaseauto uit mocht zoeken....
Eerst een korte uitleg hoe tot keuze van deze (lease) auto gekomen: moet elke dag ca 130 km...
Rij nu ruim een maand in een andere huurauto in afwachting van mijn leaseauto (Ford Focus...
Heb deze auto tijdelijk als huurauto in afwachting van leaseauto. Had nog nog nooit een Koreaan...
Na 6,5 jaar in de Clio van mijn moeder rondgereden te hebben (het laatste jaar eigen bezit),...
dat is inderdaad aan de pomp gemeten, hoe moet ik anders het praktijkverbruik weten(27 april 2025)
Sowieso: de motor moet nog inlopen dus je kan nooit verwachten dat ie vanaf de 1e kilometer de verbruikscijfers...(8 januari 2020)
@JOOP 2047304: ik heb de originele aankoopfactuur van de auto uit Duitsland erbij zitten met ook de...(16 november 2019)
@Misha82: zoals Guido66 al zegt: het is manueel uit te schakelen, maar daar moet je dan weer op letten...(4 september 2019)
@Guido66: dat knopje op het stuur heb ik zeker gevonden. Ik zet hem standaard al op 1 streepje omdat...(4 september 2019)
@tamram: ik heb hem op 3 sterren gezet omdat ik de auto nog niet zo lang heb, nog geen (onderhouds)beurten...(4 september 2019)
hoeveel procent zijn je achterruiten trouwens geblindeerd? Dit is niet standaard of wel? (26 augustus 2019)
merk banden scheelt veel: de mijne heeft Goodyear 4 season banden en deze zijn erg stil moet ik zeggen...(26 augustus 2019)
ik had alleen het normverbruik genoemd, niet eens het praktijkverbruik, dus daar komt de rechter voet...(29 september 2018)
dat de navigatie stopt na bereiken van bestemming is standaard gedrag van TomTom, is al jaren zo. de...(5 oktober 2016)