
BMW 320i Cabrio High Executive (2012)
Begin dit jaar op zoek gegaan naar een Cabriolet. We hedden in het verleden een 206CC gehad...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Aangemeld sinds | 3 mei 2012 |
|---|---|
| Op forum sinds | 4 mei 2012 |
| Aantal reacties op forum | 0 |
| Aantal reacties op artikelen | 1.320 |
Begin dit jaar op zoek gegaan naar een Cabriolet. We hedden in het verleden een 206CC gehad...
Maart 2016 de auto besteld uit voorraad (bouwjaar 2015 en dus nog 20% bijtelling) waardoor...
Toen het nieuwe Model van de Mazda 6 in 2008 uitkwam wist ik het meteen. Dit wordt mijn volgende...
Gisteren mijn nieuwe Audi A5 Sportback 1.8TFSI opgehaald. Aflevering koste onnodig veel tijd....
2024 -
Nederland is het spoor bijster. De werkende mens wordt benadeeld, en ik snap dat de vergrijzing een...(19 september 2026)
Gelukkig blijven sommige merken nog gewoon cabrio's maken. En nu het elektrische hierin ook is doorgedrongen...(30 augustus 2026)
Dat we hier in NL zo krampachtig op elektra over moeten betekent niet dat de hele wereld dat doet. Dit...(6 augustus 2026)
Ik zou zeggen. Behoud de Polo, Golf, Passat en Tiguan. En qua ID modellen de ID Polo en ID7 Rest kan...(10 juli 2026)
Er zijn ook een hele hoop simpele “tokkie” hardrijders. Die met een lijntje coke in de neus over de...(30 mei 2026)
Je redenatie is leuk, maar erg op jezelf betrokken. Mensen met midden en lage inkomens kunnen geen elektrische...(1 mei 2026)
Als je prive een elektrische auto niet praktisch vindt en je wil dus alleen zakelijk rijden dan is het...(2 april 2026)
Scoren in een korte periode, dat doen veel CEO's ook die voor 3 jaar worden aangesteld(2 april 2026)
Als iets voor bijvoorbeeld 5 jaar vastligt kun je er op anticiperen. Maar onze overheid verandert zo...(2 april 2026)
Dat gebeurt ook, maar nog niet alle werknemers zijn al overgestapt(24 maart 2026)