
Hyundai Kona 65.4 kWh Comfort Smart (2024)
Ik heb mijn Kona EV nieuw gekocht. In het begin had ik wat startersprobleempjes waarbij de...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
| Aangemeld sinds | 12 mei 2003 |
|---|---|
| Aantal reacties op artikelen | 10 |
Ik heb mijn Kona EV nieuw gekocht. In het begin had ik wat startersprobleempjes waarbij de...
Na ruim één miljoen km verdeeld over 6 benzine - Saabs, waarbij het jaarkilometrage gemiddeld...
Ik heb de auto door de Saab garage in het eerste jaar laten tunen, waardoor > 200 pk en een...
2024 -
2013 -
Ik kocht mijn Hyundai Kona EV nieuw in 2024 en ben zeer tevreden over de auto. Toch zal mijn volgende...(1 maart 2026)
Ik ben erg tevreden over mijn n 2024 nieuw gekochte Kona EV. Maar ik zal zeker niet weer een nieuwe...(1 maart 2026)
Ik ben echt enorm tevreden over mijn Kona EV, en over mijn Hyundai dealer Ursem. Ik rij nog geen 10.000...(25 oktober 2025)
Ik wist dat niet, Pieter. Ik ga zeker die langere termijn regelen.(16 oktober 2025)
Het gaat mij er om dat dezelfde fabrikant die zowel Kia als Hyundai, met vergelijkbare modellen ranges,...(14 oktober 2025)
Beste Turbo Haas, Ik kan je liefde voor Saab op prijs stellen: heb ik ook na 30 jaar Saab rijden! Maar...(23 januari 2013)
Kleine diesels van BMW?? Was dat niet juist het soort motoren dat door BMW in samenwerking met PSA ?...(30 juni 2012)
Hallo Arnoux, Alle auto's hebben wel eens makken! De 9.3 en het 150 pk blok (volgens mij geen turbo,...(13 februari 2012)
Bofkont, eigenaar van een nieuwe 9-5! Ik had een proefrit gemaakt in de zelfde uitvoering, was daarbij...(8 december 2011)
Ik lees dat je flinke pech hebt gehad en dat is natuurlijk spijtig, maar: Uit eigen ervaring kan ik...(18 april 2011)