
Aston Martin V8 Vantage Roadster
2025 -
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Aangemeld sinds | 4 december 2022 | 
|---|---|
| Op forum sinds | 22 september 2025 | 
| Aantal reacties op forum | 0 | 
| Aantal reacties op artikelen | 1.023 | 
Volgens mij hebben ze daar A: last van gecrashte computers B: Poetin heeft het systeem overgenomen C:...(29 oktober 2025)
Helemaal met je eens. Schermen heb je nodig voor instellingen die je niet iedere dag doet en voor info...(28 oktober 2025)
Leuke auto die de looks heeft van prestaties die hij totaal niet levert. Menig hot hatch van 15 a 20...(28 oktober 2025)
Veel leuker met de eigen motoren van Lotus zelf of de K-series motoren van Rover . Die laatste was de...(17 oktober 2025)
Te lelijk voor woorden stel voor dit artikel te sluiten.(17 oktober 2025)
De Volkswagen is net als de DS perfect veilig voor haar inzittenden dus die auto's zijn helemaal goed....(15 oktober 2025)
Nou als je niet weet of er iemand achterin zit, ben je dan wel bekwaam om een auto te mogen rijden....(15 oktober 2025)
Kan dat scherm in het interieur niet mooi geïntrigeerd worden worden in de behuizing van het dashboard....(15 oktober 2025)
Ik mag voor Jaguar Land Rover hopen dat deze schoonheid ook betrouwbaar gaat worden. We houden van Engelse...(14 oktober 2025)
Ik haak af op het scherm dat er als een scherm (lees plank) uitziet. Intrigeer dat scherm eerst eens...(14 oktober 2025)