

Toyota Yaris
1.3 16v VVT-i 99pk 5D Aut Aspiration airco
€ 8.9502012145.411 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Continu_Variabel
Benzine
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.



Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Continu_Variabel |
| Carrosserie | Hatchback (4 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 30 maart 2012 |
| APK | 22 juni 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 17.861 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Constructiejaar: 2012-06
Laadvermogen: 470 kg
Wielbasis: 251 cm
Emissieklasse: Euro 5
Beschikbare afleverpakketten:
Aan deze prijskaart kunnen geen rechten worden ontleend.
Onze occasion worden standaard geleverd met een pre-inspectie, vloeistof controle check en een geldige Apk.
Wenst u meer zekerheid? Voor meer zekerheid kunt U kiezen voor een van onze afleverpakketten: u kunt kiezen voor het Business Pakket á 495,- euro of Premium Pakket á 895,- euro. voor meer info Vraag de verkoper naar de voorwaarden.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Continu_Variabel |
| Carrosserie | Hatchback (4 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Continu_variabel |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.329 cc |
| Max. vermogen | 73 kW (99 pk) |
| Max. koppel | 125 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.900 x 1.690 x 1.510 mm |
| Draaicirkel | 9,4 m |
| gewicht | 1.010 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.480 kg |
| Trekgewicht geremd | 900 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 550 kg |
| Inhoud bagageruimte | 347 l |
| Inhoud brandstoftank | 42 l |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,3 s |
| Actieradius | 823 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,2 l/100km (1 op 16,1) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,5 l/100km (1 op 22,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,1 l/100km (1 op 19,6) |
| CO2-uitstoot | 118 g/km |
| Energielabel | B |




