

Toyota Yaris
Automaat 1.5 Full Hybrid Asp.
€ 10.4502014118.586 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 30 januari 2014 |
| APK | 23 februari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 19.569 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
De occasions van autobedrijf Polderman Lisse voldoen allemaal aan onze hoge kwaliteitseisen. Wij adverteren onze auto's met een rijklaarprijs; inclusief een geldige APK, inclusief tenaamstelling kosten en met wettelijke garantie.
Daarnaast kunt u voor ons Polderman Garant Pakket voor € 799,- (Op de website ViaBOVAG.nl is dit pakket al in de advertentieprijs verrekend)
- Nieuwe APK
- € 50,- Brandstof
- Onderhoudsbeurt conform het onderhoudsschema
- 12 Maanden BOVAG-garantie
- 1 Jaar mobiliteitsservice / pechhulp
- Gewassen en schoongemaakte auto
Wij stellen de advertentie zo accuraat mogelijk op, maar eventuele wijzigingen in modellen, uitvoeringen, prijzen, technische specificaties, afbeeldingen, of andere informatie zijn te allen tijde voorbehouden. Aan de inhoud van deze website of andere communicatie-uitingen kunnen derhalve geen rechten worden ontleend.
Modelreeks: mrt. 2012 - jan. 2015
Wielbasis: 251 cm
CO₂-uitstoot (NEDC): 79 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Optioneel afleverpakket (€ 799): Polderman Garant Pakket
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Vakgarant Premium Occasion; Kies voor zekerheid met het Polderman Garant Pakket. Hiermee profiteert u van 12 maanden BOVAG garantie, onderhoudsbeurt conform het onderhoudsschema, nieuwe APK, 50,- euro brandstof, 1 jaar mobiliteitsservice en een gewassen en schoongemaakte auto.
Referentienummer: 4942
Soort hybride: Not off-vehicle charging hybride elektrisch voertuig
Elektrisch maximum continu vermogen: 10.10 kW
Accu aanschaf: onbekend
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.497 cc |
| Max. vermogen | 55 kW (75 pk) |
| Max. koppel | 111 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.905 x 1.695 x 1.510 mm |
| Draaicirkel | 9,4 m |
| gewicht | 1.060 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.565 kg |
| Inhoud bagageruimte | 342 l |
| Inhoud brandstoftank | 36 l |
| Topsnelheid | 165 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,8 s |
| Actieradius | 1.028 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 3,1 l/100km (1 op 32,3) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,5 l/100km (1 op 28,6) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 3,5 l/100km (1 op 28,6) |
| CO2-uitstoot | 79 g/km |
| Energielabel | A |


