

Toyota Yaris
1.3 VVT-i Aspiration
€ 10.9002013106.753 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Rood |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 16 oktober 2013 |
| APK | 6 november 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 18.767 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Neem voor meer informatie over deze occasion contact op met een van onze adviseurs via telefoonnummer 0478-514141 Inruil van uw huidige auto is altijd mogelijk.
Bij Oostendorp gaan we voor uw zorgeloze rijplezier. Kies voor een occasion van onze Oostendorp PLUS selectie met standaard 36 maanden / 45.000 kilometer garantie op basis van de BOVAG garantie voorwaarden. U herkent deze auto's aan het label rechtsonder op de eerste foto. Kijk op onze website voor onze gehele aanbod en uitgebreide fotoreportages. Oostendorp is officiële dealer van Toyota, BYD, Mazda, Hyundai, Suzuki, Honda, Kia en alle merken occasions. Bij een van onze 22 vestigingen in de regio Noord-Brabant, Noord-Limburg en Zuid-Gelderland slaagt u vast en zeker voor een nieuwe of gebruikte auto. We gaan ervoor! Vernoemde voertuigspecificaties zijn onder voorbehoud. Vraag onze verkoopadviseurs naar de voorwaarden.
Zo compact als hij is, biedt de Toyota Yaris een enorme hoop ruimte voor u, uw gezin en uw bagage. Dit exemplaar heeft 106753 kilometer gelopen en is van het bouwjaar 2013. Zijn pittige prestaties dankt deze Toyota aan zijn compacte en zuinige motor.
Alles vrij achter? De achteruitrijcamera laat het meteen zien. Het stuur heeft diverse extra functies, zodat u altijd met twee handen rijdt. De audiobediening is daar een voorbeeld van. Veilig en makkelijk. Met de DAB-ontvanger luistert u naar glasheldere digitale radio. Met de cruise control kunt u zorgen dat u op die rechte stukken toch uit beeld blijft bij de flitsers. Vanzelfsprekend is deze auto ook van airconditioning voorzien. Extra opties op deze auto zijn: lederen stuur en versnellingspook, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. De Brake Assist haalt het maximum uit de remkracht van deze Toyota Yaris als zich een noodsituatie voordoet.
Heeft u serieus interesse in deze auto? Bel of mail ons dan voor een afspraak.
Modelreeks: 2011 - 2015
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 470 kg
Wielbasis: 251 cm
CO₂-uitstoot (NEDC): 123 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 5,2 l/100km (1 op 19,2)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 6,5 l/100km (1 op 15,4)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 4,5 l/100km (1 op 22,2)
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
EU verantwoordelijke: Toyota Nederland Postbus 212 4940 AE Raamsdonksveer, NL 08000369 www.toyota.nl info@toyota.nl
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: All-seasonbanden
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Rood |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.329 cc |
| Max. vermogen | 74 kW (101 pk) |
| Max. koppel | 125 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.890 x 1.700 x 1.510 mm |
| Draaicirkel | 9,4 m |
| gewicht | 1.000 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.470 kg |
| Trekgewicht geremd | 900 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 550 kg |
| Inhoud bagageruimte | 347 l |
| Inhoud brandstoftank | 42 l |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,7 s |
| Actieradius | 807 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,5 l/100km (1 op 15,4) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,5 l/100km (1 op 22,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,2 l/100km (1 op 19,2) |
| CO2-uitstoot | 123 g/km |
| Energielabel | B |





