

Suzuki Vitara
1.5 Hybrid Style AllGrip|Automaat|Pano|Carplay|
€ 27.450202328.331 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 22 februari 2023 |
| APK | 22 februari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 38.775 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
De Japanse automerken hebben in de loop van de jaren verschillende keren nieuwe maatstaven gezet als het gaat om kwaliteit en functionaliteit. Dat merkt u ook aan deze Suzuki VITARA. De aandrijving van deze Suzuki wordt verzorgd door een viercilinder motor en een automatische transmissie. Last van de vorst? Door de stoelverwarming zit u in ieder geval vorstelijk! Licht, lucht, ruimte en gemak wordt verzorgd door het elektrisch bedienbare glazen panoramadak. Verder is de Suzuki uitgerust met: 17 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Nooit meer problemen bij achteruitrijden of inparkeren. De achteruitrijcamera houdt alles in de gaten! Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt automatisch afstand tot uw voorligger. Laat u onderweg niet afleiden, de bediening van het audiosysteem en ook het navigatiesysteem gaat met knoppen op het stuur. Natuurlijk is de audio-installatie voorzien van DAB-ontvangst. De achteropkomend verkeer waarschuwing bewaakt de afstand tot achterliggers en geeft een signaal als er te weinig ruimte is. Natuurlijk is er ook electronic climate control aanwezig. Extra opties op deze auto zijn: sportstuur met schakelpaddels, regensensor, keyless entry, bagage afdekhoes en boordcomputer.
De intelligente veiligheidssystemen in deze auto waken continu over uw veiligheid. Onderweg fungeert de verkeersbord-detectie als het ware als uw bijrijder en attendeert u op de verkeersborden langs de weg. Het Lane-keeping systeem doet precies wat nodig is: waarschuwen en corrigeren bij onbedoelde overschrijding van de rijstrooklijnen. Ook als uw aandacht even verslapt, blijft de forward collision warning bij de wekker. Dreigt er een botsing met een voor- of tegenligger, dan waarschuwt het systeem direct. Ook helpen het dodehoekdetectie, accident avoidance system, hill hold functie, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem, uw rit tot een veilige rit te maken.
Meer weten? Neem nu contact met ons op voor een afspraak.
Bandenmaat: 215/55 R17
Laadvermogen: 480 kg
Wielbasis: 250 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Beschikbare afleverpakketten:
We zijn bereikbaar op: verkoop@suzukikroon.nl en telefonisch en / of op whatsapp op: 06-21814873 Richard Kroon
Per mail, telefoon of app kunnen wij u alles vertellen over uw gewenste auto.
Wij doen er alles aan om alle informatie juist te plaatsen, maar bij onjuistheden of verkeerde informatie zoals acessoires kunnen hier geen rechten aan worden ontleend.
Bij de aanschaf van de auto dient u de auto zelf te controleren op alle accessoires of het ontbreken hiervan zelfde geldt ook voor eventuele zichtbare schades op de auto.
Onze auto's zijn geprijsd op basis van meeneemprijs, dit is met minimaal 1 maand geldige APK en gebreken garantie. Wij bieden optioneel verschillende afleverpakketten aan waarmee u de auto naar wens kan laten klaar maken.
Extra Garantie van tot 2 of 10 jaar van de leeftijd van de auto worden via een verzekering www.vakgarage.nl/diensten/vakgarant-autoverzekering afgesloten vraag naar de voorwaarden of kijk op de site.
-Basis afleverpakket = € 250,-
-Kroon afleverpakket = € 495,-
-Premium afleverpakket = € 950,-
-Premium + afleverpakket (alleen voor Suzuki)= € 995,-
Zie de foto in de advertentie voor de uitgebreide toelichting over onze verschillende afleverpakketten.
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.462 cc |
| Max. vermogen | 75 kW (102 pk) |
| Max. koppel | 138 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.180 x 1.780 x 1.610 mm |
| Draaicirkel | 10,4 m |
| gewicht | 1.290 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.770 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Inhoud bagageruimte | 375 l |
| Inhoud brandstoftank | 47 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,5 s |
| Actieradius | 824 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,7 l/100km (1 op 17,5) |
| Energielabel | C |





