

Suzuki Vitara
1.6 Exclusive Navi|Cam|Clima|LMV
€ 12.4502016130.824 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 22 juni 2016 |
| APK | 22 juni 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 23.398 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
De Japanse automerken hebben in de loop van de jaren verschillende keren nieuwe maatstaven gezet als het gaat om kwaliteit en functionaliteit. Dat merkt u ook aan deze Suzuki Vitara. De aandrijving van deze Suzuki wordt verzorgd door een viercilinder motor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak. Voorin is het 's winters genieten met de verwarmbare voorstoelen voor zowel bestuurder als bijrijder. In deze auto profiteert u onder andere ook van: 17 inch lichtmetalen velgen, warmtewerend glas, LED-dagrijverlichting en in delen neerklapbare achterbank.
Niets achter deze auto blijft verborgen door de achteruitrijcamera. Een veilig gevoel! Het audio-installatiesysteem is te bedienen vanaf het stuurwiel, zodat u uw ogen altijd op de weg gericht kunt houden. Of het buiten nu warm is of koud, dankzij automatische airconditioning is het binnen altijd behaaglijk. Er is cruise control aan boord, voor veilige en zuinige kilometers. De uitrusting van deze Suzuki is met lederen stuur, centrale portiervergrendeling en boordcomputer behoorlijk compleet.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Suzuki Vitara samen. Stoppen en stilstaan op een helling wordt een fluitje van een cent dankzij de hill hold control. Om de veiligheid extra te vergroten, heeft deze Suzuki Vitara Brake Assist. In een noodsituatie treedt dit hulpremsysteem in werking wanneer extra remkracht nodig is.
Natuurlijk bent u van harte welkom om deze Suzuki in ons bedrijf te komen bekijken. Laat u ons weten wanneer u wilt komen?Doordachte techniek en intelligente systemen zijn pas waardevol wanneer ze een functie hebben. Meer dan wie ook hebben de Japanse autofabrikanten dit door, en dat merkt u ook aan deze Suzuki Vitara. De aandrijving van deze Suzuki wordt verzorgd door een viercilinder motor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak. Donkere en koude maanden? U zit altijd goed dankzij de stoelverwarming. Ook is de auto voorzien van: 17 inch lichtmetalen velgen, warmtewerend glas, LED-dagrijverlichting en in delen neerklapbare achterbank.
Ook achter de auto geen verrassingen bij het inparkeren. Daarvoor zorgt de achteruitrijcamera. Met de automatische airconditioning selecteert u de gewenste temperatuur. Het systeem doet de rest. Volumeknoppen, zenderschakelen, muten... U doet alles met de audiobediening op het stuur. Veilig en gemakkelijk. Er is ook cruise control aan boord, om met een constant tempo ontspannen en zuinig te rijden. Deze auto is voorzien van lederen stuur, centrale portiervergrendeling en boordcomputer.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Een brug? Een schuine oprit? De hill hold control kan elke helling moeiteloos aan. Brake assist verhoogt de remdruk in een noodsituatie zodat u sneller stil staat.
Als dit de auto is die u zoekt, wacht dan niet langer en plan direct online een proefrit.
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 680 kg
Wielbasis: 250 cm
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Wij hebben een handelsactie waarbij we werken met scherpe, vaste zo meeneemprijzen. Inruil is daarbij uiteraard mogelijk, tegen handelsprijzen.
Heeft u vragen over deze of een van onze andere occasions? Wij helpen u graag verder. U kunt rechtstreeks contact opnemen met ons verkoopteam via tel. 0321-337296, whatsapp 06-82731846 of een e-mail sturen naar verkoop@flevomobiel.nl. Wij zijn u graag van dienst!
Bij de aankoop van een auto gaat het niet alleen om de auto zelf, minstens zo belangrijk is de service en garantie. Wij weten bij Flevo Mobiel als geen ander dat de afweging voor service/garantie voor iedere klant anders ligt. Om deze reden vermelden wij onze zekerheidspakketten los van de verkoopprijs van de auto. U heeft als klant zelf de keuze voor één van onze zekerheidspakketten, elk met z’n specifieke kenmerken en bijbehorende prijs. Bekijk op onze website de kenmerken van de pakketten “Standaard”, ‘’Budget”, “Premium” of ”Deluxe”.
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Aan de advertentie kunnen geen rechten ontleend worden.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.586 cc |
| Max. vermogen | 88 kW (120 pk) |
| Max. koppel | 156 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.175 x 1.775 x 1.610 mm |
| Draaicirkel | 10,4 m |
| gewicht | 1.050 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.730 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Inhoud bagageruimte | 375 l |
| Inhoud brandstoftank | 47 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,5 s |
| Actieradius | 886 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,3 l/100km (1 op 15,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,8 l/100km (1 op 20,8) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,3 l/100km (1 op 18,9) |
| CO2-uitstoot | 123 g/km |
| Energielabel | C |




