

Suzuki Celerio
1.0 Comfort | Airco | All Season | Bluetooth | El. bed. ramen |
€ 7.900201886.907 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 12 april 2018 |
| APK | 26 januari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 11.661 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 70 - € 76 |
Deze Suzuki Celerio gaat met gemak nog vele, vele, vele tienduizenden kilometers mee. Energiek rijgedrag, fraaie uitstraling en een plezier om in te rijden, deze Suzuki Celerio. Zijn compacte motor geeft deze Suzuki uitstekende prestaties, maar zorgt voor een bescheiden brandstofverbruik. Ook LED-dagrijverlichting en in delen neerklapbare achterbank zijn aan boord.
Het stuur heeft diverse extra functies, zodat je altijd met twee handen rijdt. De audiobediening is daar een voorbeeld van. Veilig en makkelijk. In de zomer zorgt de airconditioning voor verkoeling. In het voorjaar en najaar voorkomt het systeem beslagen ramen. Met centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en verstelbaar stuur is deze Suzuki helemaal compleet.
In de Suzuki Celerio heeft jouw veiligheid en die van jouw omgeving prioriteit. Wanneer u hard moet remmen, is elke decimeter verkorting van de remweg essentieel. Voor extra remkracht zorgt dan de Brake Assist. Met voorzieningen als hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem, ben je altijd veilig onderweg.
Belangstelling? Bel ons en we leggen de sleutels klaar voor een proefrondje.
Alles voor jouw nieuwe auto vind je bij Hyundai Wittenberg Amersfoort!
Wij vertegenwoordigen Hyundai in de regio Amersfoort, Hilversum, Nieuwegein en Utrecht. Je kunt bij ons terecht voor zowel aanschaf van nieuwe auto's en occasions, (private) leasing, als schade en onderhoud aan jouw auto.
Bij Hyundai Wittenberg kun je rekenen op transparante service en professionele dienstverlening, maar altijd met een persoonlijk karakter. Onze mensen maken het verschil. Zij zorgen voor de kwaliteit die jij en je auto verdienen, samen met het ruime assortiment kwalitatief hoogwaardige modellen.
Wij nodigen je graag uit voor een bezoek aan een van onze showrooms of kijk in ons online aanbod. We zijn je graag van dienst!
Welkom bij Hyundai Wittenberg!
Modelreeks: 2014 - 2020
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 470 kg
Wielbasis: 243 cm
CO₂-uitstoot (NEDC): 84 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 3,6 l/100km (1 op 27,8)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 4,1 l/100km (1 op 24,4)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 3,4 l/100km (1 op 29,4)
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
*Voorwaarde dat de auto in onderhoud is bij Hyundai Wittenberg
**Exclusief voor Hyundai's
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Afleverpakket Gebruikt"): Hyundai Promise - Approved Used Cars; BOVAG garantie (12 maanden); Nieuwe APK
EU verantwoordelijke: BV Nimag Postbus 77 4130 EB Vianen, NL 0347-349749 http://www.suzuki.nl contact@louwmangroup.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Max. vermogen | 50 kW (68 pk) |
| Max. koppel | 90 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.600 x 1.600 x 1.530 mm |
| Draaicirkel | 9,4 m |
| gewicht | 790 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.260 kg |
| Trekgewicht geremd | 400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Inhoud bagageruimte | 254 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 155 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 14,0 s |
| Actieradius | 972 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 4,1 l/100km (1 op 24,4) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,4 l/100km (1 op 29,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 3,6 l/100km (1 op 27,8) |
| CO2-uitstoot | 84 g/km |
| Energielabel | A |





