
Peugeot 308
SW 1.2 PureTech GT 130PK 1ste eigenaar | Automaat | DENON HiFi | Black Pack | Panorama dak | Alcantara | Climate Control

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 30 november 2020 |
| APK | 20 mei 2028 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 36.634 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Omschrijving
Van een Peugeot mag u het nodige verwachten. Rijcomfort, prestaties en gevoel voor schoonheid. Motion & Emotion. In deze auto vindt u een benzinemotor en een automatische transmissie. Vergezichten krijgen een extra dimensie door het glazen panoramadak. Bij de uitrusting van deze Peugeot horen onder meer 16 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, in hoogte verstelbare passagiersstoel, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
Ook achter de auto geen verrassingen bij het inparkeren. Daarvoor zorgt de achteruitrijcamera. Spraaksturing luistert naar uw stem en bedient de belangrijkste voertuigfuncties. Zo'n lekkere jonge auto heeft natuurlijk leuke extra's, zoals remote services. Met een speciale app maakt u overal verbinding met de auto. Zo kunt u functies activeren en controleren. De high-end technologie van het high performance audiosysteem staat garant voor geluid van het hoogste niveau. Het full map navigatiesysteem loodst u snel naar uw reisdoel. Met automatische airconditioning, sportstuur met schakelpaddels, DAB ontvangst, regensensor, cruise control en automatisch dimmende binnenspiegel is deze Peugeot helemaal compleet.
In de Peugeot 308 SW heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Een belangrijke bijdrage aan de veiligheid onderweg levert de verkeersbord-detectie in deze Peugeot. Het Lane-keeping systeem doet precies wat nodig is: waarschuwen en corrigeren bij onbedoelde overschrijding van de rijstrooklijnen. Onbedoeld bumperkleven is er niet bij, dankzij de forward collision warning. Die waarschuwt direct als een botsrisico met uw voorligger dreigt. Ook helpen het hill hold functie, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem, uw rit tot een veilige rit te maken.
Heeft u interesse in deze mooie Peugeot? Bel ons dan of mail ons, om een afspraak te maken.
Nefkens: Al bijna 150 jaar jouw mobiliteitsleverancier met vestigingen door heel Nederland. Nefkens is actief in de regio's Amersfoort, Den Bosch, Eindhoven, Tilburg en Utrecht. Bij Nefkens werken betrokken vakmensen. Ben jij op zoek naar een nieuwe Peugeot, Citroën, DS Automobiles, Opel, Alfa Romeo, Abarth, Fiat, Jeep, Lancia, Leapmotor of een gebruikte auto? Wij staan voor je klaar om je snel en vakkundig op weg te helpen.
Van harte welkom!
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Glazen dak en extra getinte ruit achterklep (OK01)
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- chroom delen exterieur
- Extra getint glas
- Pack Alu (PQ02)
Infotainment
- Denon HiFi geluidsysteem (UN01)
- Navigatiesysteem full map
- Peugeot Connect 3D Nav incl. DAB+ digitale radio-ontvangst (WLF5)
Interieur & Comfort
- Achteruitrijcamera 180 Visiopark 1 (QK02)
- binnenspiegel automatisch dimmend
- lendesteunen (verstelbaar)
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Rijstrooksensor met correctie
- Parkeerhulp voor icm mistlampen voor (UB03)
Overig
- Pack Full LED (LED mistlampen) (LA05)
- Gedeeltelijke onderhoudshistorie beschikbaar
- Instructieboekjes aanwezig
- Rookvrij
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2017 - 2021
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 555 kg
Wielbasis: 273 cm
Interieur
Interieurkleur: Alcantara/kunstleder met rood stiksel
Milieu en verbruik
Brandstofverbruik in de stad (WLTP): 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Brandstofverbruik op de snelweg (WLTP): 4,2 l/100km (1 op 23,8)
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2
Beschikbare afleverpakketten:
- Nefkens Basis (inbegrepen):
Iedere occasion van Nefkens wordt standaard geleverd met 12 maanden BOVAG-garantie (op personenauto's) of 6 maanden BOVAG-garantie (op bedrijfswagens).
Standaard inbegrepen bij de BOVAG garantie onder anderen de BOVAG 40-Puntencheck en BOVAG omruilgarantie. Vraag naar de voorwaarden.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden) - Nefkens Essential / Advanced Personenauto's (€ 995 meerprijs):
Iedere occasion van NEFKENS wordt gecontroleerd op minimaal 100 kwaliteitspunten, inclusief historie, kilometerstand en eventuele schade. U profiteert altijd van 12 maanden BOVAG-garantie, aantrekkelijke financieringsmogelijkheden en deskundig advies. Voor extra zekerheid bieden wij ons Essential / Advanced afleverpakket aan, inclusief uitgebreide controles en service. Dit afleverpakket is van toepassing op modellen van 2 tot 10 jaar oud en/of met een kilometerstand tussen 50.000 en 150.000. Bovendien garanderen wij bij elektrische voertuigen een minimum batterijcapaciteit van 70%.
- Onderhoudsbeurt volgens schema voor aflevering
- Distributieriem (indien aanwezig) minimaal 12 maanden of 20.000 km onderhoudsvrij
- Remmen en banden minimaal 12 maanden of 10.000 km onderhoudsvrij
- APK 12 maanden geldig
- 12 maanden pechhulp in Europa
- 14 dagen of 1000 kilometer omruilgarantie
- Waxoyl pantser lakbehandeling
- Minimaal een halfvolle tank brandstof óf volle accu voor EV-modellen
- Safetypakket met hesjes, gevarendriehoek en verbanddoos
- Vervangend vervoer bij garantiereparaties van meer dan 24 uur
- Voor EV-modellen: Batterij gezondheidstoestand test
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Nefkens Basis"): SPOTiCAR Advanced (12 maanden); BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Stellantis Peugeot Lemelerbergweg 12 1101 AJ Amsterdam, NL 0882012700 www.peugeot.nl info@peugeot.nl
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: Zomerbanden


Kia Ceed Sportswagon vs. Peugeot 308 SW - Test
- Vergelijkende test
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.200 cc |
| Max. vermogen | 96 kW (131 pk) |
| Max. koppel | 230 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.590 x 1.800 x 1.471 mm |
| Draaicirkel | 10,4 m |
| gewicht | 1.295 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.850 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.210 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 695 kg |
| Inhoud bagageruimte | 610 - 1.660 l |
| Inhoud brandstoftank | 53 l |
| Topsnelheid | 203 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,8 s |
| Actieradius | 1.104 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,7 l/100km (1 op 17,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,2 l/100km (1 op 23,8) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,8 l/100km (1 op 20,8) |
| CO2-uitstoot | 145 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Nefkens Nijkerk
Boekdrukker 1-33861 SE Nijkerk















































