

Nissan Qashqai
1.3 DIG-T Tekna + | Panoramadak | Apple CarPlay / Android Auto | Stoelverwarming |
€ 19.400201964.081 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 8 januari 2019 |
| APK | 30 april 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 40.139 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Dankzij hoogwaardige techniek en verschillende veiligheidssystemen, biedt deze Nissan Qashqai u optimale veiligheid en comfort tijdens iedere rit. Met zijn benzinemotor en handgeschakelde zesversnellingsbak is dit een prima auto voor nog vele kilometers. Met zijn lederen bekleding is deze auto comfortabel en stijlvol. Doe maar luxe! Neem plaats in de verwarmbare voorstoelen en voel de weldaad in koude dagen. Licht en luchtpartijen: u krijgt ze bijgeleverd dankzij het glazen panoramadak. Ook 19 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen horen tot de voorzieningen op deze auto.
Dankzij de 360 graden camera kunt u zowel de voor- als achterzijde van het voertuig in het oog houden, wat bijdraagt aan een veiligere rijervaring. In deze auto kunt u de belangrijkste functies bedienen met uw stem. De hoorbare sensatie van het high performance audiosysteem is een ervaring op zich. Zuinig, veilig en ontspannen op pad: dat kan dankzij het aanwezige full map navigatiesysteem. Natuurlijk is er ook automatische airconditioning aanwezig. Ook is de Nissan uitgerust met: DAB ontvangst, regensensor, cruise control, keyless entry, automatisch dimmende binnenspiegel en lederen stuur en versnellingspook.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Nissan Qashqai samen. In het instrumentarium kunt u bovendien de verkeersborden zien die u onderweg tegenkomt. Zo helpt deze Nissan u om veiliger te rijden. Met het Lane-keeping systeem komt u nooit per ongeluk buiten de rijstrook. Het systeem voor vermoeidheidsherkenning neemt het waar als uw concentratie verslapt en geeft u dan een waarschuwing. In deze Nissan vinden we verder een dodehoekdetectie, hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem.
Om deze auto zelf te ervaren, hoeft u alleen maar contact met ons op te nemen. Mailt of belt u ons direct?
Wilt u meer weten over deze auto of een afspraak voor bezichtiging maken, bel dan met Bochane Boxmeer afdeling verkoop en vraag naar één van de verkoopadviseurs of stuur een e-mailbericht naar bochane-boxmeer@bochane.nl.
Autobedrijf Bochane Boxmeer behoort tot de in de regio welbekende Bochane Groep. Bochane Boxmeer is officieel dealer van RENAULT, DACIA en NISSAN. Er staat voor ieder merk een vakkundig team klaar voor u! Dat betekent dat u verzekerd bent van een schat aan ervaring, kennis en de hoogst denkbare service. Autobedrijf Bochane beschikt o.a. over een eigen leaseafdeling en verhuurmaatschappij. Daarnaast kunnen wij verzekeringsoffertes aanbieden.
Ons verkoopteam kan ook bemiddelen indien u de aanschaf overweegt van één van de andere automerken die de Bochane Groep levert of als u een interessante occasion heeft gezien op één van onze andere vestigingen.
We maken graag een offerte voor u of bieden u een vrijblijvende proefrit aan.
De verkoopprijs van deze auto is inclusief een geldige APK. De auto wordt op uw naam overgeschreven en heeft tevens een pre inspectie en vloeistofcontrole gehad. Onderhoud en garantiepakketten bieden wij u graag tegen meerprijs aan.
De verkoopprijs van deze auto is inclusief een geldige APK. De auto wordt op uw naam overgeschreven en heeft tevens een pre inspectie en vloeistofcontrole gehad. Onderhoud en garantiepakketten bieden wij u graag tegen meerprijs aan.
Graag tot ziens bij Bochane Boxmeer!
Modelreeks: 2017 - 2021
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 595 kg
Wielbasis: 265 cm
CO₂-uitstoot (NEDC): 130 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 7 l/100km (1 op 14,3)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 5 l/100km (1 op 20,0)
Garantie: Wettelijke garantie
Garantie: 12 maanden
EU verantwoordelijke: Nissan Nederland BV Herikerbergweg 214 1101 CM Amsterdam, NL 08000231513 www.nissan.nl netherlands@nissan-services.eu
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.332 cc |
| Max. vermogen | 117 kW (159 pk) |
| Max. koppel | 260 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.390 x 1.810 x 1.590 mm |
| Draaicirkel | 10,7 m |
| gewicht | 1.275 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.870 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 687 kg |
| Inhoud bagageruimte | 430 - 1.598 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,9 s |
| Actieradius | 964 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,0 l/100km (1 op 14,3) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,0 l/100km (1 op 20,0) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,7 l/100km (1 op 17,5) |
| CO2-uitstoot | 130 g/km |
| Energielabel | D |





