

Nissan Qashqai
1.3 DIG-T Tekna + - PANODAK - TREKHAAK - LEDER - BOSE - 360 CAMERA - KEYLESS -
€ 24.900202039.579 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 23 oktober 2020 |
| APK | 23 oktober 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 45.035 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Ontspannen en zorgeloos autorijden, dat doet u met deze Nissan Qashqai. Deze auto komt uit het bouwjaar 2020. Op de teller van deze auto staat slechts 39579 kilometer. Een viercilinder benzinemotor en een automatische transmissie zorgen voor de uitstekende prestaties van deze auto. De leren bekleding is niet alleen mooi om te zien, maar zorgt ook voor comfort en een rijke uitstraling. De stoelen zijn verwarmd en bieden ook in winterse kou een comfortabele zit. Het panoramadak zorgt voor zicht, licht en een enorm ruimtelijk gevoel. Bij de uitrusting van deze Nissan horen onder meer 19 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen.
Met de 360 graden camera kunt u elk detail rond de auto zien, waardoor mogelijke schade door verkeerd inschatten van afstanden vermeden wordt. Met adaptive cruise control houdt de auto zelfstandig afstand tot uw voorligger. Een veiligheidsverhogende optie waarmee u comfortabel onderweg bent. Als u regelmatig met een aanhanger of een fietsendrager op pad bent, is de afneembare trekhaak een praktische extra. Ook het geluid aan boord is top-of-the-line. Het high performance audiosysteem levert superieure prestaties. Natuurlijk is er ook automatische airconditioning aanwezig. En deze auto heeft ook dashboard met spraakbediening, full map navigatiesysteem, WIFI-hotspot, DAB ontvangst, regensensor en keyless entry als standaard uitrusting.
Zoals u mag verwachten van deze Nissan Qashqai is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Dat de auto steeds meer taken van de bestuurder overneemt, merkt u bijvoorbeeld aan het systeem voor verkeersbord-detectie in deze auto. Het Lane-keeping systeem zorgt dat u mooi binnen de lijntjes blijft. Ongemerkt buiten de rijstrook komen is er niet meer bij. De veiligheidssystemen in deze auto nemen het zelfs waar als de bestuurder tekenen van vermoeidheid vertoont, en waarschuwen dan met een duidelijk signaal. Ook helpen het dodehoekdetectie, hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem, uw rit tot een veilige rit te maken.
Meer weten? Neem nu contact met ons op voor een afspraak.
Modelreeks: nov. 2018 - mrt. 2021
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 595 kg
Wielbasis: 265 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Fabrikant: Autobedrijf Gert van den Berg Groeneweg 25 3851KA ERMELO, NL 0341562370 http://www.autobedrijfgertvandenberg.nl info@autobedrijfgertvandenberg.nl
Bij Autobedrijf Gert van den Berg bent u met uw auto aan het juiste adres. Met ruim 35 jaar ervaring bedienen wij onze klanten in de verkoop van nieuwe en gebruikte auto's van alle merken. Ook hebben wij 4 monteurs in de werkplaats die met liefde voor hun vak uw auto verzorgen met betrekking tot onderhoud, reparaties en schades. Kijk op www.autobedrijfgertvandenberg.nl voor ons actuele aanbod! We helpen u graag onder het genot van een kop koffie of thee! De complete fotoreportage kunt u bekijken op onze website.
Autobedrijf Gert van den Berg werkte tot voor kort met all incl. prijzen en dat hield in dat de prijs waar de auto voor te koop stond incl. onderhoud, garantie etc. was, maar omdat de markt heel erg is veranderd en we toch transparant willen blijven hebben we drie afleveringspakketten gemaakt:
- Pakket 1 ; Bij pakket 1 kiest u voor de meeneemprijs maar de auto heeft dan wel minimaal een half jaar apk, krijgt een afleveringsinspectie en de auto gaat keurig van binnen en buiten gereinigd de weg op voor 195,00.
- Pakket 2 ; Als u voor pakket 2 kiest krijgt u extra zekerheid op het mechanisch gedeelte van de motor en de versnellingsbak in de vorm van drie maanden garantie op deze delen en is incl. pakket 1 voor 595,00.
- Pakket 3 ; Full-service, u krijgt de auto met een onderhoudsbeurt volgens schema, 6 maanden BOVAG garantie, van binnen en buiten geheel gereinigd en minimaal een halve tank brandstof. Deze prijs is een indicatie en afhankelijk van het type auto vanaf 995,00.
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden!
Voor de huidige beschikbaarheid van dit voertuig vragen wij u contact met ons op te nemen.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.332 cc |
| Max. vermogen | 118 kW (161 pk) |
| Max. koppel | 260 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.390 x 1.810 x 1.620 mm |
| Draaicirkel | 10,7 m |
| gewicht | 1.290 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.885 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 695 kg |
| Inhoud bagageruimte | 430 - 1.598 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 198 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,9 s |
| Actieradius | 948 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,3 l/100km (1 op 13,7) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,9 l/100km (1 op 20,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,8 l/100km (1 op 17,2) |
| CO2-uitstoot | 161 g/km |
| Energielabel | D |





