

Nissan Qashqai
1.3 DIG-T Premium Edition Bovag garantie | NAP
€ 22.495202162.679 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Paars (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 30 juni 2021 |
| APK | 30 juni 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 38.891 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Boekjes en beide sleutels aanwezig.
Welkom bij Zeeuw & Zeeuw Kia Den Haag. Op het gebied van een nieuwe- of gebruikte auto bent u bij ons op het juiste adres. U heeft keuze uit meer dan 50 zorgvuldig geselecteerde occasions inclusief 12 maanden BOVAG garantie.
Wilt u extra zekerheid? Onderhoud en uitgebreidere afleverpakketten kunnen wij u tegen een meerprijs aanbieden.
Bent u enthousiast en heeft u interesse in deze prachtige auto? Neem dan direct contact op en maak een afspraak voor een bezichtiging of proefrit! Wij helpen u graag verder bij de aanschaf van deze auto en zijn bereikbaar op; 070-3666100 of verkoop.kia-denhaag@zeeuwenzeeuw.nl
Graag tot ziens bij ons in de showroom & bedankt voor uw interesse!
Algemene opmerking: Hoewel alle gegevens met de grootst mogelijke zorgvuldigheid zijn samengesteld is Zeeuw & Zeeuw niet aansprakelijk voor enige directe of indirecte schade die zou kunnen ontstaan door het gebruik van deze aangeboden informatie.
Alle informatie is onder voorbehoud van druk-, zet-, prijs-, en programmeerfouten.
Modelreeks: 2017 - 2021
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 515 kg
Wielbasis: 265 cm
Interieurkleur: grijs
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 2
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Leaseprijs: private lease € 689 p/m (36 maanden, 10.000 km); full operational lease € 644 p/m (36 maanden, 10.000 km); informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
EU verantwoordelijke: Nissan Nederland BV Herikerbergweg 214 1101 CM Amsterdam, NL 08000231513 www.nissan.nl netherlands@nissan-services.eu
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: Zomerbanden
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Paars (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.332 cc |
| Max. vermogen | 103 kW (140 pk) |
| Max. koppel | 240 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.390 x 1.810 x 1.624 mm |
| Draaicirkel | 10,7 m |
| gewicht | 1.295 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.810 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 687 kg |
| Inhoud bagageruimte | 430 - 1.598 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 193 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,5 s |
| Actieradius | 932 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,9 l/100km (1 op 16,9) |
| CO2-uitstoot | 153 g/km |
| Energielabel | C |






