

Mercedes-Benz GLC
350e 4MATIC Pr. Plus | Hybrid | Burmester | Cruise
€ 23.9452018131.901 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 16 maart 2018 |
| APK | 9 juni 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 79.326 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 360 - € 394 |
Ervaar de topprestaties en compromisloze kwaliteit van deze geweldige Duitse machine, uitgerust met moderne technologieën voor een onvergelijkbare rij-ervaring. De krachtige hybridemotor van deze auto is gekoppeld aan een automatische transmissie. De lederen bekleding geeft het interieur een rijke en luxe uitstraling. Voorin is het 's winters genieten met de verwarmbare voorstoelen voor zowel bestuurder als bijrijder. Van binnen lijkt het allemaal uitermate ruim dankzij de vrije inval van daglicht via het elektrisch bediende glazen panoramadak. Een praktische extra is de elektrisch bedienbare achterklep die opent en sluit met een druk op de knop. Bij de zeer complete uitrusting van deze auto behoren ook 18 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, warmtewerend glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
De 360 graden camera biedt een beter zicht bij slechte weersomstandigheden, waardoor u beter kan anticiperen op mogelijke gevaren. Communiceren met uw auto? Dat gaat via remote services. Met uw smartphone maakt u waar dan ook contact om allerlei functies te checken of te activeren. Het high performance audiosysteem is volledig afgestemd op de akoestiek van de auto; genieten dus! De achteropkomend verkeer waarschuwing is een mooie veiligheidsoptie, die middels sensoren in de gaten houdt wat er onderweg achter u gebeurt. Of het buiten nu warm is of koud, dankzij electronic climate control is het binnen altijd behaaglijk. Met dashboard met spraakbediening, navigatiesysteem, schakelpaddles aan het stuur, DAB+, regensensor en cruise control is deze Mercedes-benz helemaal compleet.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Mercedes-benz GLC-klasse samen. In een noodsituatie waarschuwt forward collision warning bij een dreigende aanrijding met een voorligger. Een belangrijke bijdrage aan de veiligheid in deze auto is de vermoeidheidsherkenning, die waarneemt wanneer de bestuurder tekenen van vermoeidheid vertoont. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door head-up display, dodehoekdetectie, hill hold functie, Abs - anti blokkeer systeem met brake assistant en bandenspanningcontrolesysteem.
Laat het ons meteen weten als u interesse heeft in deze Mercedes-benz, dan kunnen we een afspraak maken om u de auto te demonstreren.
Geïnteresseerd in een aangeboden occasion van Vakgarage van der Veen? Voor vragen, of het maken van een afspraak kunt u ons bellen op 0513-620629 of e-mailen: info@vakgaragevanderveen.nl.
Mocht u geïnteresseerd zijn in een van onze occasions neem dan voor vertrek contact met ons op om eventuele teleurstellingen te voorkomen.
De prijs is inclusief BTW (tenzij het een BTW grijskenteken/bedrijfswagen betreft, deze zijn exclusief BTW). De prijs voor deze auto is inclusief geldige APK, het tenaamstellen van uw nieuwe auto en het vrijwaren van uw eventuele inruilauto. Wij hanteren géén afleverkosten. Tegen een aantrekkelijke meerprijs kunt u onderhouds- en garantiepakketten afsluiten bij aanschaf van de door uw gekochte auto. Dit is uiteraard niet verplicht.
Inruil is bij ons altijd mogelijk. Wilt u graag een prijsindicatie ontvangen? Maak dan een aantal foto's van uw huidige auto en stuur deze via Whatsapp of per mail. Graag ook eventuele schades fotograferen.
In onze moderne werkplaats kunnen wij de auto's vakkundig rijklaar maken. Wij kunnen per direct een verzekering voor u regelen zodat u onbezorgd weg kunt rijden in uw nieuwe auto. Vraag ook naar onze aantrekkelijke financieringsmogelijkheden!
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Tot ziens bij Vakgarage van der Veen. De koffie staat klaar laat het niet koud worden!
Modelreeks: mrt. 2017 - mei 2018
Referentienummer: 4324
Wielbasis: 287 cm
Aantal fasen acculader: 1
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 13,9 kWh/100km
Emissieklasse: Euro 6
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Soort hybride: Off-vehicle charging hybride elektrisch voertuig
Elektrisch maximum continu vermogen: 60.00 kW
Soort accu: li
Accu aanschaf: onbekend
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.991 cc |
| Max. vermogen | 155 kW (211 pk) |
| Max. koppel | 350 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.656 x 1.890 x mm |
| Draaicirkel | 11,8 m |
| gewicht | 1.925 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.605 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 395 - 1.445 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 239 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,9 s |
| Actieradius | 34 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 2,5 l/100km (1 op 40,0) |
| CO2-uitstoot | 59 g/km |
| Energielabel | A |





