

Mercedes-Benz GLC Coupe
350e 4MATIC Premium AMG, Burmester, Pano, 360 Camera
€ 29.9952018145.370 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 31 augustus 2018 |
| APK | 4 september 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 69.162 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 360 - € 394 |
Hij toont aantrekkelijk en tegelijk onverzettelijk. Met deze stoere SUV bent u onder alle omstandigheden veilig onderweg. Met de AMG Line Exterieur trekt u op een positieve manier de aandacht. De benzinemotor geeft deze auto sportieve prestaties en zorgt voor een laag brandstofverbruik. Verwen uzelf met het lederen interieur in deze auto. Zon en frisse lucht krijgen vrij spel dankzij het elektrisch bediende glazen panoramadak. Met een druk op de knop gaat de elektrische achterklep open. Tot de voorzieningen van deze auto behoren elektrisch verstelbare voorstoelen, 19 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, AMG Line Exterieur, warmtewerend glas en in delen neerklapbare achterbank.
De vier camera's die samen de 360 graden camera vormen, bieden u de mogelijkheid om obstakels in elke richting te zien. Spraaksturing luistert naar uw stem en bedient de belangrijkste voertuigfuncties. Mocht zich een probleem voordoen, dan krijgt u via remote services op uw smartphone te zien wat er precies aan de hand is, waar u ook bent. Ook de akoestiek in de auto wordt optimaal benut door het high performance audiosysteem. Op een drukke weg heeft u soms ogen in uw achterhoofd nodig. De sensoren aan de achterzijde nemen die functie over en geven een achteropkomend verkeer waarschuwing als een achterligger te dicht op u zit. Wat u ook in deze auto kunt vinden zijn electronic climate control, schakelpaddles aan het stuur, regensensor, cruise control, keyless entry en automatisch dimmende buitenspiegels.
In de Mercedes-Benz GLC-klasse Coupé heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Bij concentratieverlies en toenemende vermoeidheid van de bestuurder, geeft de auto een sterk signaal om u weer bij de les te houden. Hierdoor kunnen veel ongelukken voorkomen worden. Bij een gevaarlijke situatie is remmen essentieel. De Brake Assist haalt het maximum uit de remcapaciteiten van deze Mercedes-Benz GLC-klasse Coupé. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door dodehoekdetectie, hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem.
Is uw nieuwsgierigheid gewekt? Bel ons dan snel om deze auto te komen bekijken.
Modelreeks: mrt. 2017 - mei 2018
Modelcode: C253
Laadvermogen: 685 kg
Wielbasis: 287 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Aantal eigenaren: 3
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Fabrikant: Wheelers Auto B.V. Berenkoog 63 1822BN ALKMAAR, NL 0723031100 http://www.wheelers-auto.nl info@wheelers-auto.nl
Kies uw garantie: ZEKER of ZEER ZEKER
Bij aankoop van een auto bij Wheelers Auto B.V. bieden wij twee aantrekkelijke afleverpakketten. Zo bepaalt u zelf hoeveel zekerheid u wenst.
✅ ZEKER – €595,-
Een compleet afleverpakket voor zorgeloos rijplezier.
NAP Check (gecontroleerde kilometerstand)
Afleverbeurt volgens onderhoudsschema
Tenaamstelling van de auto
130-punten technische check
APK minimaal 6 maanden geldig
Wheelers Huisgarantie – 3 maanden
Professionele reiniging (interieur + exterieur)
20 liter brandstof bij aflevering
Onderhoudsvrij: 12 maanden of 15.000 km*
?️ ZEER ZEKER – €995,-
Maximale zekerheid met uitgebreide garantie en 12 Maanden APK.
NAP Check
Afleverbeurt volgens onderhoudsschema
Tenaamstelling van de auto
130-punten technische check
APK minimaal 12 maanden geldig
BOVAG Garantie – 12 maanden
Professionele reiniging
20 liter brandstof bij aflevering
Onderhoudsvrij: 12 maanden of 15.000 km*
*Onderhoudsvrij betekent dat binnen de genoemde termijn geen reguliere onderhoudsbeurt nodig is.
Neem contact met ons op voor meer informatie of om direct uw afleverpakket te kiezen!
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.991 cc |
| Max. vermogen | 155 kW (211 pk) |
| Max. koppel | 350 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.750 x 1.930 x 1.630 mm |
| Draaicirkel | 11,8 m |
| gewicht | 1.940 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.625 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 350 - 1.250 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 235 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,9 s |
| Actieradius | 34 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 2,5 l/100km (1 op 40,0) |
| Energielabel | A |





