

Kia Picanto
1.0 MPi EconomyLine | Airco | Vijfdeurs |
€ 9.400202031.786 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 2 juli 2020 |
| APK | 2 juli 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 12.715 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 70 - € 76 |
Welkom bij het ADG Occasion Centrum – Gedreven door aandacht
U bekijkt nu een auto die met zorg is geselecteerd en volledig rijklaar staat. Wij geloven dat vertrouwen begint bij transparantie – daarom bieden wij u altijd een eerlijk en duidelijk aanbod zonder verrassingen.
Bij aankoop kunt u kiezen voor een optioneel afleverpakket van €599, waarmee u profiteert van:
Op onze eigen website is dit afleverpakket altijd al inbegrepen in de prijs, zodat u precies weet waar u aan toe bent.
Met 7 vestigingen in Emmen, Assen, Groningen, Veendam, Meppel en Hoogeveen kiest u zelf waar u de auto ophaalt – wat ú het beste uitkomt. Wij staan klaar om al uw vragen te beantwoorden en nemen graag de tijd voor een duidelijke uitleg, proefrit en persoonlijk advies.
Aandacht voor kwaliteit. Aandacht voor uw mobiliteit. Aandacht voor ú.
Ervaar het zelf en stap met een gerust gevoel in uw nieuwe occasion!
Adres- en contactgegevens:
Koldingweg 29,
9723 HL Groningen
Tel: 050 549 50 60
E-mail: BYD@adggroep.nl
Modelreeks: 2017 - 2020
Typenummer: G6S5K2615DD778
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 470 kg
Wielbasis: 240 cm
Interieurkleur: (WK)
Brandstofverbruik in de stad (WLTP): 4,9 l/100km (1 op 20,4)
Brandstofverbruik op de snelweg (WLTP): 4,1 l/100km (1 op 24,4)
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Inbegrepen afleverpakket: ADG Dreams:
All-in rijklaar prijsBij ADG Groep geloven we dat je met vertrouwen in je nieuwe BYD moet stappen. Vertrouwen in de auto én in ons. Daarom leveren we elke auto met aandacht af – en is het afleverpakket van €599 gewoon bij de prijs inbegrepen.
Gecontroleerde kilometerstand360 graden checkOnderhoudsbeurt volgens fabrieksschemaHybride zekerheidscheckKoppeling BYD app & persoonlijke rijwijzingSOH-rapport (State of Health accu)Volledige poetsbehandeling in- en exterieur6 jaar of 150.000 km fabrieksgarantie8 jaar of 250.000 km garantie op de accuAPK minimaal 12 maanden geldig12 maanden pechhulp in heel Europa14 dagen omruilgarantie
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK
EU verantwoordelijke: Kia Motors Nederland Postbus 83 3620 AB Breukelen, NL 0346-753800 www.kia.nl info@kia-autolease.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Max. vermogen | 49 kW (67 pk) |
| Max. koppel | 96 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.600 x 1.600 x 1.485 mm |
| Draaicirkel | 9,4 m |
| gewicht | 830 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.300 kg |
| Trekgewicht geremd | 700 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Inhoud bagageruimte | 255 - 1.010 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 158 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 14,5 s |
| Actieradius | 795 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 4,9 l/100km (1 op 20,4) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,1 l/100km (1 op 24,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,4 l/100km (1 op 22,7) |
| CO2-uitstoot | 117 g/km |
| Energielabel | B |





