

Kia Picanto
1.2 CVVT 84pk 5-zits GT-Line
€ 13.950201920.797 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Wegenbelasting/3mnd | € 70 - € 76 |
Zeer nette auto, wacht op kenteken, staat bij de poetser. Meerdere foto's volgen.
Klein zouden we 'm niet willen noemen, deze Kia Picanto. Compact zeker wel. De totale ruimte is optimaal benut voor comfort en rijplezier. Deze auto is bijna nieuw, ondanks dat hij uit komt; hij heeft slechts 20797 kilometer afgelegd. In deze Kia vindt u een benzinemotor en een automatische transmissie. De uitmonstering van deze auto wordt gecompleteerd door onder meer 16 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, donker getint glas achter en LED-achterlichten.
Het full map navigatiesysteem en het audiosysteem (met DAB-ontvangst!) bedient u met knoppen op het stuur. Met de climate control selecteert u de gewenste temperatuur. Het systeem doet de rest. De parkeersensoren vertellen precies hoe ver u kunt gaan. Hoe dichter op een obstakel, hoe sneller de piepjes. Maximumsnelheid? Even de cruise control instellen en u blijft perfect binnen de marges. Met keyless entry kunt u de portieren ontgrendelen terwijl de autosleutel in uw jas, broekzak of tas zit. Met isofix-aansluiting en toerenteller is deze auto helemaal compleet.
Neem contact op voor een afspraak en laat een proefrit het bewijs leveren!
12 maanden wettelijke garantie, algehele controle, Minimaal 3 maanden APK, Registratiekosten.
Constructiejaar: 2019-04
Wielbasis: 2.400 cm
Interieurkleur: Donker grijs
Garantie: Standaard afleverpakket
Garantie: 12 maanden
Garantie: 15.000 km
Garantie: Standaard leveren wij alle auto's af met 12 maanden wettelijke garantie.
Bij auto's vanaf €. 4.500,- heeft U de keuze uit verschillende afleverpakketten.
Optioneel afleverpakket (€ 795): aflever pakket 2: Onderhoud volgens fabrieksspecificatie waar nodig vernieuwen distributieriem, 12 maanden Bovag garantie, Auto gepoetst binnen/buiten, Nieuwe APK, 12 maanden mobiliteitsgarantie Europa 24/7, 1/4 tank brandstof
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Kenteken: #77288
AFLEVERINGPAKKETTEN
1. Afleverpakket 1: (€. 0,-) Standaard.
12 maanden wettelijke garantie, APK minimaal 3 maanden, inclusief tenaamstellingskosten en leges.
2. Afleverpakket 2: €. 795,- (voor auto's > €. 4.500,-)
Onderhoud volgens fabrieksopgave (indien nodig distributieriem/ketting), 1 jaar BOVAG garantie (i.p.v.
wettelijke garantie), nieuwe
APK (zonder adviespunten), auto gepoetst binnen en buiten,
brandstof € 25,-, airco service (pollenfilter nieuw en leidingen gedesinfecteerd)
1 jaar mobiliteitsgarantie 24/7 Europa en woonplaatsdekking.
Alle moeite is genomen om de informatie op Internet zo nauwkeurig en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aandrijving | voorwielaandrijving |
| Transmissie | 4 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.248 cc |
| Max. vermogen | 62 kW (84 pk) |
| Lengte x breedte x hoogte | 35.950 x 15.950 x 14.850 mm |
| gewicht | 839 kg |
| Topsnelheid | 173 km/h |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,8 l/100km (1 op 17,2) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,7 l/100km (1 op 27,0) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,9 l/100km (1 op 16,9) |
| CO2-uitstoot | 124 g/km |




