

Ford Fiesta
1.0 Style Essential | Airco | Stl. verw. | LMV |
€ 6.950201756.311 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 2 maart 2017 |
| APK | 19 september 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 15.069 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 88 - € 97 |
Onderhoudshistorie:
Onderhoudsboekje: aanwezig
Onderhoudsbeurten: allemaal
Datum laatste onderhoudsbeurt: 17-09-2025
Kilometerstand laatste onderhoudsbeurt: 56.300 km
Informatie velgen / banden / remmen:
Type banden: all season
Profieldiepte banden: voor 5.5 mm, achter 7.5 mm
Type velg: lichtmetaal
Remblok dikte: meer dan 70%
Modelreeks: jul. 2016 - apr. 2017
Modelcode: B299
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 575 kg
Wielbasis: 249 cm
Interieurkleur: Donker grijs
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Garantie: 12 maanden
Garantie: 12 maanden
Garantie: Bestdeal Automotive B.V. biedt op dit voertuig 12 maanden “wettelijke garantie” (non-conformiteit artikel 7:17 Burgerlijk Wetboek).
Voor meer uitleg zie: https://www.bestdealautomotive.nl/garantievoorwaarden/
Fabrikant: Bestdeal Automotive B.V. Vroomshoopseweg 33D 7683RJ DEN HAM OV, NL 0546785941 http://www.bestdealautomotive.nl info@bestdealautomotive.nl
Bestdeal Automotive
Vroomshoopseweg 33D
7683 RJ Den Ham (OV)
Nederland
I: www.bestdealautomotive.nl
E: info@bestdealautomotive.nl
T: +31(0)546-785941 (ook Whatsapp)
Openingstijden: Maandag t/m Vrijdag: 09:30-18:00 Zaterdag: 09:30-16:00 Zondag: 12:00-18:00
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Max. vermogen | 49 kW (67 pk) |
| Max. koppel | 105 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.980 x 1.710 x 1.500 mm |
| Draaicirkel | 10,1 m |
| gewicht | 950 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.525 kg |
| Trekgewicht geremd | 650 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 525 kg |
| Inhoud bagageruimte | 290 - 974 l |
| Inhoud brandstoftank | 42 l |
| Topsnelheid | 155 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 16,8 s |
| Actieradius | 976 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,1 l/100km (1 op 19,6) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,8 l/100km (1 op 26,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,3 l/100km (1 op 23,3) |
| CO2-uitstoot | 99 g/km |
| Energielabel | B |





