CUPRA Formentor

1.4 e-Hybrid VZ Performance | 245 PK | Pano | 100% SOH | Sportstoelen + Memory | 360 Camera | Stoelverwarming

PoweredBy
CUPRA Formentor
1.4 e-Hybrid VZ Performance | 245 PK | Pano | 100% SOH | Sportstoelen + Memory | 360 Camera | Stoelverwarming
€ 32.700202439.002 km
  • Climate control

    Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur

  • Cruise Control

    Rijden op de ingestelde snelheid

  • Automatisch

Kenmerken

BrandstofElektro/Benzine
TransmissieAutomatisch
CarrosserieSUV (5 deuren)
KleurGrijs (Metallic)
Aantal zitplaatsen5
Datum eerste toelating 29 februari 2024
APK 1 maart 2028
BTW aftrekbaar ja
Import auto ja
Catalogusprijs € 55.215
Wegenbelasting/3mnd € 280 - € 306

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Jouw vraag aan Autobedrijf van Empel

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Ruil je oude auto in

Je bod op Cupra Formentor is geplaatst

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Doe een bod op Cupra Formentor

Omschrijving

Met zijn ruimte en zijn prestaties is dit de auto die bij u past. De krachtige motor geeft deze Cupra uitstekende prestaties. De ruime lichtinval door het elektrisch bediende glazen panorama dak zorgt voor een heerlijk ruim gevoel. Met één klik te openen voor frisse lucht en een mild windje in de auto. Dat is gemak en plezier! Overigens is het happy-klik gevoel ook aanwezig bij de elektrisch bedienbare achterklep. Onderdeel van de uitgebreide uitrusting van deze auto is stoelverwarming. Fijn plusje, zeker in de kille dagen, is het verwarmd stuurwiel. Bij de uitrusting van deze Cupra horen onder meer LED-dagrijverlichting, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten, verstelbare lendensteunen en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.

De digitale wereld van mobiliteit verwelkomt u; op het digitale dashboard wordt alles weergegeven om uw rit gemakkelijk en veilig te maken. Ongelukken of parkeerschade? Dat gebeurt u niet meer, met de achteruitrijcamera. Adaptive cruise control is een comfortabele en veilige optie. Het systeem reguleert de snelheid en houdt automatisch afstand tot uw voorligger. Kilometerstand? Oliepeil? Accuspanning? Allemaal te zien via de app. Overal. Altijd. Dankzij Connected Services. In deze Formentor vindt u niet alleen schakelaars op het stuur om het navigatiesysteem te bedienen en het audio-installatiesysteem met DAB-ontvangst, maar er is ook spraakbediening. U bent in deze Cupra ook voorzien van automatische airconditioning, draadloos opladen, regensensor, keyless entry en automatisch dimmende binnenspiegel.

Deze Cupra is voorzien van verschillende intelligente veiligheidsvoorzieningen. Ze kijken tijdens het rijden als het ware met u mee, ze signaleren potentieel gevaarlijke situaties en in een aantal gevallen kunnen ze ook ingrijpen. Tijdens de rit hebt u altijd een bijrijder, want de verkeersbord-detectie leest de borden langs de weg en projecteert ze voor u op het instrumentarium. Het Lane-keeping systeem let constant op en waarschuwt of corrigeert als u onoplettend over de lijnen van de rijstrook gaat. Mindert een voorligger onverwachts te veel vaart, dan komt de forward collision warning in actie en waarschuwt meteen. Ook helpen het dodehoekdetectie, accident avoidance system, hill hold functie, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem, uw rit tot een veilige rit te maken.

Meer weten over deze auto? U bent van harte welkom om hem te komen bekijken.

Aanvullende opties en accessoires

Comfort & Interieur

  • Airco separaat achter
  • Audio-installatie
  • Binnenspiegel automatisch dimmend
  • Draadloze telefoonlader
  • Lendesteunen (verstelbaar)
  • Navigatie full map
  • Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
  • Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
  • Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
  • Telefoonintegratie premium
  • Verwarmde voorstoelen

Exterieur

  • "Lichtmetalen velgen 5-spaaks 19"""
  • Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
  • Buitenspiegels met verlichting
  • Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
  • Elektrisch glazen panorama-dak
  • LED mistlampen
  • Mistlampen adaptief
  • Premium kleur

Veiligheid

  • Achteruitrij assistent
  • Extra getint glas
  • Rijstrooksensor met correctie
  • Stuurhulp

Overig

  • File-assistent
  • Oplaadmogelijkheid
  • Speciale kleur

Meer informatie

Technische informatie

Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 245/40 R19
Aanwezige accu: gekocht
Aantal fasen acculader: 1
Laadvermogen: 519 kg
Wielbasis: 268 cm

Interieur

Interieurkleur: Zwart

Milieu en verbruik

Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 23,7 kWh/100km
Emissieklasse: Euro 6

Staat

Aantal sleutels: 3 (3 handzenders)

Garantie

BOVAG 40-Puntencheck: Ja

Beschikbare afleverpakketten:

  • Afleverpakket Basic (inbegrepen): Dit pakket bevat: - 12 maanden wettelijke garantie - BOVAG 40 punten check / Technische controle - Nieuwe APK - Tenaamstelling
    Dit afleverpakket bevat: BOVAG 40-Puntencheck
  • Afleverpakket Premium >24 (€ 595 meerprijs): Dit pakket bevat: - 12 maanden BOVAG garantie - BOVAG 40 punten check - Onderhoudsbeurt volgens fabrieksopgave - 12 maanden pechhulp NL evt. uit te breiden - Nieuwe APK - Waxbehandeling - Tenaamstelling - € 25,- brandstof
    Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Afleverpakket Basic"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
  • Carvendo (€ 995 meerprijs): Dit pakket bevat: 12 Maanden Bovag Garantie, 12 Maanden geldige APK, 12.000 KM onderhoudsvrij
    Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Afleverpakket Basic"): BOVAG garantie (12 maanden); Geen BOVAG 40-Puntencheck; 12 Maanden Bovag Garantie, 12 Maanden geldige APK, 12.000 KM Onderhoudsvrij

Bedrijfsinformatie

Ons familiebedrijf is in Berlicum en omgeving al jaren een begrip als Citroën Erkend Reparateur en daarnaast zijn wij aangesloten bij het multimerken netwerk Eurorepar om ieder merk auto te kunnen voorzien van het juiste onderhoud en reparaties. U kunt bij ons niet alleen terecht voor onderhoud en reparaties maar ook voor nieuwe en gebruikte auto’s. Service, kwaliteit en persoonlijke aandacht voor de klant komt bij ons op de eerste plaats.

Onze advertenties worden met de grootste zorg samengesteld, maar een fout zit in een klein hoekje. Daarom kan het voorkomen dat er een tussendoor glipt. Graag daarvoor uw begrip en daardoor zijn hier ook geen rechten aan te ontlenen.

Specificaties

BrandstofElektro/Benzine
TransmissieAutomatisch
CarrosserieSUV (5 deuren)
KleurGrijs (Metallic)
Aantal zitplaatsen5
Aandrijving Voorwiel
Transmissie 6 versnellingen, Automatisch
Aantal cilinders 4
Cilinderinhoud 1.395 cc
Max. vermogen 180 kW (245 pk)
Max. koppel 250 Nm
Lengte x breedte x hoogte 4.450 x 1.840 x 1.510 mm
Draaicirkel 10,7 m
gewicht 1.601 kg
Max. toelaatbare gewicht 2.120 kg
Trekgewicht geremd 1.500 kg
Trekgewicht ongeremd 750 kg
Inhoud bagageruimte 420 l
Inhoud brandstoftank 40 l
Topsnelheid 210 km/h
Acceleratie 0-100 km/h 7,0 s
Actieradius 54 km
Brandstofverbruik gecombineerd 1,5 l/100km (1 op 66,7)
CO2-uitstoot 47 g/km
EnergielabelA

Opties

Autobedrijf van Empel

De Nieuwe Ploeg 8
5258 EX Berlicum

    Wat kost de autoverzekering?

    Kenteken
    Independer

    Je proefrit is aangevraagd!

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met u op.

    Vraag een proefrit aan!

    Je bericht is verzonden

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!
    Er is iets mis gegaan

    Jouw vraag aan Autobedrijf van Empel

    Je wordt teruggebeld

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

    Bel mij terug...

    Je bod op Cupra Formentor is geplaatst

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

    Doe een bod op Cupra Formentor