

CUPRA Formentor
1.5 TSI Business Edition Navi-Camera-Keyless
€ 26.900202344.209 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 25 april 2023 |
| APK | 25 april 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 47.490 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Neem plaats in de cockpit, start de motor en voel het vermogen. Met deze sportieve Cupra FORMENTOR hebt u altijd de controle. De aandrijving van deze Cupra wordt verzorgd door een viercilinder motor en een automatische transmissie. De verwarmbare voorstoelen benadrukken nog maar eens dat we hier te maken hebben met een regelrechte verwenauto voor bestuurder en bijrijder. Opvallend zijn de stoere sportstoelen, die zorgen voor een onwrikbare zit in de scherpe bochten. Aan een fijn opwarmertje in de kille dagen is gedacht, in de vorm van een verwarmd stuurwiel. Ook 18 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen zijn aan boord.
Met het digitale dashboard van deze auto is de aanpassing van uw cockpitinterface een fluitje van een cent. Kom maar, kom maar, kom maar... ho! Prettig hoor, zo'n achteruitrijcamera. Dankzij Connected Services heeft u overal en altijd uw dashboard op zak. Alle belangrijke functies zijn te checken via de app. U kunt het audio-installatiesysteem met DAB-ontvangst en het navigatiesysteem bedienen met de knoppen op het stuur of zelf met uw stem. Automatische airconditioning regelt volautomatisch de temperatuur. U kiest de gewenste temperatuur en het systeem doet de rest. Deze Cupra is voorzien van regensensor, cruise control, keyless entry en automatisch dimmende binnenspiegel.
U geniet nog meer van het rijden met uw Cupra omdat u wordt beschermd door intelligente veiligheidssystemen. Bij de veiligheidssystemen van deze Cupra hoort ook de verkeersbord-detectie. Die leest tijdens het rijden als het ware met u mee en attendeert u op de significante verkeersborden langs en boven de weg. Met het Lane-keeping systeem komt u nooit per ongeluk buiten de rijstrook. De sensor van het forward collision warning-systeem registreert permanent de afstand tot voorliggers en grijpt in als een botsing dreigt. Dankzij veiligheidsvoorzieningen als dodehoekdetectie, accident avoidance system, hill hold functie, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem, bent u steeds veilig onderweg.
We kunnen ons voorstellen dat een proefrit wilt maken met deze auto. Belt u ons snel?
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 245/45 R18
Laadvermogen: 622 kg
Wielbasis: 268 cm
Interieurkleur: Antraciet
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Optioneel afleverpakket (€ 595): Zekerheidspakket: Dit uitgebreide afleverpakket zorgt ervoor dat uw gekochte auto in top conditie de weg op kan. U heeft 12 maanden geen onderhoudskosten aan dit voertuig. De bijkomende kosten zijn € 595.-
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG Afleverbeurt; 12 maanden BOVAG garantie, Incl. mat-set en veiligheidstas (hesjes, gevarendriehoek, lampenset), Laatste nieuwe Navigatie kaarten, Minimaal 11 maanden APK, Minimaal halfvolle tank brandstof, Onderhoudsbeurt volgens onderhoudsschema fabrikant, Veertien dagen omruilgarantie*, Volledige poetsbeurt exterieur en reiniging interieur
Autobedrijf Spronken is sinds 1957 een familiebedrijf in Beek. Gespecialiseerd in Citroën, Peugeot en DS, bieden wij auto’s, onderhoud en reparaties met topservice. Betrouwbaarheid en klanttevredenheid staan voorop. Welkom bij autobedrijfspronken.nl
Onze auto's jonger dan 10 jaar krijgen 12 maanden Bovag garantie en worden geleverd met het uitgebreide "zekerheidspakket". Bijkomende kosten hiervoor zijn €595.-.
Elektrisch rijden met zekerheid!
Al onze EV’s worden standaard geleverd met een onafhankelijk batterijcertificaat van Aviloo. Zo weet je precies wat de conditie van de accu is en kom je niet voor verrassingen te staan. Transparant, betrouwbaar en zorgeloos de weg op!
- 12 maanden BOVAG garantie.
- Onderhoudsbeurt inclusief distributieriem uitvoeren volgens onderhoudsschema fabrikant.
- Minimaal 11 maanden APK.
- Volledige professionele poetsbeurt exterieur en reiniging interieur.
- Minimaal halfvolle tank brandstof en of volle EV batterij.
- Incl. mat-set en veiligheidstas (hesjes, gevarendriehoek, lamp-set enz.).
- Laatste nieuwe Navigatie kaarten, i.g.v. TomTom navigatie-systeem.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.498 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.450 x 1.840 x 1.520 mm |
| Draaicirkel | 10,7 m |
| gewicht | 1.358 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.980 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 720 kg |
| Inhoud bagageruimte | 450 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 203 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,9 s |
| Actieradius | 597 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,7 l/100km (1 op 14,9) |
| Energielabel | A |





