

CUPRA Formentor
1.4 e-Hybrid VZ 245PK | PANO | MEM | 360
202232.250 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 1 september 2022 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Wegenbelasting/3mnd | € 280 - € 306 |
CUPRA Formentor 1.4 e-Hybrid VZ Performance 245PK | PANO | MEM | 360 | DDC | KEYLESS | MAT BLAUW | BLACK EDITION | VOL
CUPRA Formentor 1.4 e-Hybrid VZ 245PK | PANO | MEM | 360
Pakket: Black leder
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Milieu
Overige
Veiligheid
Ben je op zoek naar een jonge, nette en gave Cupra Formentor 1.4 eHybrid VZ Performance 245pk in de kleur Petrol Blue Matt? Dan is dit je kans! Deze unieke Cupra verkeert in nette staat en heeft slechts 32.250 kilometer op de teller.
Deze nette Formentor 1.4 eHybrid VZ Performance is vol in de opties en heel uniek. Zo is de auto voorzien van vele opties zoals een panoramisch schuif-/kanteldak, elektrische VZ sportstoelen met memory-functie (kuipstoelen), unieke 19 inch velgen, 360 camera, Cupra knopjes op het stuurwiel, DDC, trekhaak, elektrische kofferklep, verschillende rijdmodi en alle grijze delen zijn in het zwart uitgevoerd.
In het interieur is de auto voorzien van de elektrische VZ-sportstoelen met memory en een sportief (& verwarmd) stuurwiel met Cupra knoppen, voorzien van schakelflippers.
Verder heeft de auto alle opties zoals Panoramisch schuif-/kanteldak, LED komlampen/achterlichten, Dynamic Damping Control (met Cupra modus), 360 graden camera, elektrisch inklapbare trekhaak, elektrische kofferklep, Cupra VZ remmen (voor & achter), 19 inch velgen, Keyless entry & start (Comfort Access), Stuur + stoelverwarming, Volledig digitaal cockpit display, 3-zone automatische climate control, alle Driving Assistant opties (travel assist, lane assist, adaptieve cruise control, dodehoeksherkenning + verkeersbord herkenning), Parkeersensoren + voor & achteruitrijcamera + 360 camera's, Apple CarPlay & Android Auto & ambianceverlichting (sfeerverlichting).
De auto is altijd goed onderhouden door de dealer, en de volledige onderhoudshistorie is beschikbaar.
De auto heeft geen mankementen en verkeert zowel van binnen als van buiten in nette staat. Uiteraard rook/huisdier vrij!
Financiering en inruil mogelijk.
Interesse? Neem contact op voor een bezichtiging of proefrit. Dit is jouw kans om een mooie en volle Cupra Formentor 1.4 eHybrid VZ in een nette staat te bemachtigen!
Enkel op afspraak geopend
Ignia Cars
Schoolpad 19
6576 DR Ooij
0850605210
info@igniacars.nl
igniacars.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.395 cc |
| Max. vermogen | 180 kW (245 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.450 x 1.840 x 1.530 mm |
| gewicht | 1.604 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 1,5 l/100km (1 op 66,7) |
| Energielabel | A |





