CUPRA Formentor

1.4 e-Hybrid VZ Copper Edition Led Virtual Acc Sfeer Camera CarPlay Pdc

PoweredBy
CUPRA Formentor
1.4 e-Hybrid VZ Copper Edition Led Virtual Acc Sfeer Camera CarPlay Pdc
€ 26.900202270.708 km
  • Climate control

    Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur

  • Cruise Control

    Rijden op de ingestelde snelheid

  • Automatisch

Kenmerken

BrandstofElektro/Benzine
TransmissieAutomatisch
CarrosserieSUV (5 deuren)
KleurZwart (Metallic)
Aantal zitplaatsen5
Datum eerste toelating 24 februari 2022
BTW aftrekbaar nee
Import auto ja

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Jouw vraag aan Autobedrijf Wout Bouman

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Ruil je oude auto in

Je bod op Cupra Formentor is geplaatst

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Doe een bod op Cupra Formentor

Omschrijving

De Verkoopprijs €26.900,- is met een nieuwe APK, onderhoudsbeurt indien nodig en 3 maanden garantie.
De Bovagprijs €27.995,- is met een nieuwe APK, onderhoudsbeurt indien nodig en 12 maanden Bovag garantie. Gratis 1 jaar pechhulp.

Het is een mooie auto, deze CUPRA Formentor uit 2022, hij heeft 70.706 kilometer gelopen. De pluspunten van rijden op benzine en rijden op elektriciteit zijn soms lastig te vergelijken. Dus komt de hybride motor van deze CUPRA Formentor mooi uit. De perfecte combi! De stoelen zijn verwarmd en bieden ook in winterse kou een comfortabele zit. Als u de stuurverwarming inschakelt, geniet u van weldadige warmte voor uw handen en vingers. Tot de uitrusting van deze CUPRA behoren ook 19 inch lichtmetalen velgen, Full LED koplampen, halflederen bekleding, adaptief dempingsysteem, zwarte hemelbekleding en extra getint glas.

Een cockpit, een informatiecentrum... Wat is de cabine eigenlijk niet? Dankzij het digitale dashboard bent u van alles op de hoogte. Afstand schatten bij het achteruitrijden? Niet nodig. U weet het precies, dankzij de achteruitrijcamera. Adaptive cruise control is veilig en comfortabel. De snelheidsregelaar houdt automatisch afstand tot het voertuig dat voor u rijdt. Mocht zich een probleem voordoen, dan krijgt u via remote services op uw smartphone te zien wat er precies aan de hand is, waar u ook bent. Prettig, altijd weten waar je moet zijn en hoe lang de rit nog duurt met het navigatiesysteem. Deze CUPRA is voorzien van automatische airconditioning, draadloos opladen, DAB ontvangst, regensensor, keyless Go en automatisch dimmende binnenspiegel.

U geniet nog meer van het rijden met uw CUPRA omdat u wordt beschermd door intelligente veiligheidssystemen. De actieve dodehoekdetectie helpt ongelukken te voorkomen. Botsingen met een voorligger gebeuren relatief vaak. De forward collision warning slaat tijdig alarm als dat risico ontstaat, zodat u kunt ingrijpen. Deze auto waarschuwt de bestuurder als die tekenen van vermoeidheid vertoont en kan zo ernstige ongelukken voorkomen. Met voorzieningen als hill hold functie, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem, bent u altijd veilig onderweg.

Heeft u serieus interesse in deze auto? Bel of mail ons dan voor een afspraak.

Aanvullende opties en accessoires

Exterieur

  • Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
  • Buitenspiegels met verlichting
  • Elektronisch sper differentieel
  • Extra getint glas
  • Keyless entry and go
  • Parkeersensoren voor en achter

Infotainment

  • DAB radio

Interieur

  • Binnenspiegel automatisch dimmend
  • Middenarmsteun
  • Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
  • Schakelflippers aan stuur
  • Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
  • Stuur verstelbaar
  • Voorstoelen verwarmd
  • Zwarte hemelbekleding

Veiligheid

  • Autonomous Emergency Braking
  • Verkeerborden assistent

Overige

  • Draadloze telefoonlader
  • Oplaadmogelijkheid

Meer informatie

Modelreeks: apr. 2021 - mrt. 2024
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Wielbasis: 268 cm
Aantal sleutels: 2
Fabrikant: Autobedrijf W. Bouman Maasdijk 119 4261AG WIJK EN AALBURG, NL 0416691396 http://www.woutbouman.nl info@woutbouman.nl
Onderhoudsboekjes: Digitaal

Bedrijfsinformatie

Autobedrijf Wout Bouman is een veelzijdig familie-bedrijf, aangesloten bij BOVAG en Bosch Car Service. Service en kwaliteit zijn al sinds 1975 de kernwaarden van ons bedrijf.

Specificaties

BrandstofElektro/Benzine
TransmissieAutomatisch
CarrosserieSUV (5 deuren)
KleurZwart (Metallic)
Aantal zitplaatsen5
Aandrijving Voorwiel
Transmissie 6 versnellingen, Automatisch
Aantal cilinders 4
Cilinderinhoud 1.395 cc
Max. vermogen 180 kW (245 pk)
Max. koppel 250 Nm
gewicht 1.601 kg
Inhoud brandstoftank 40 l
Topsnelheid 210 km/h
Acceleratie 0-100 km/h 7,0 s
Brandstofverbruik gecombineerd 1,5 l/100km (1 op 66,7)
EnergielabelA

Opties

Autobedrijf Wout Bouman

Maasdijk 119
4261 AG Wijk en Aalburg

    Wat kost de autoverzekering?

    Kenteken
    Independer

    Je proefrit is aangevraagd!

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met u op.

    Vraag een proefrit aan!

    Je bericht is verzonden

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!
    Er is iets mis gegaan

    Jouw vraag aan Autobedrijf Wout Bouman

    Je wordt teruggebeld

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

    Bel mij terug...

    Je bod op Cupra Formentor is geplaatst

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

    Doe een bod op Cupra Formentor

    Meer Cupra Formentor

    Naar model pagina