

BMW 5-Serie
Touring 520i High Executive M-Sport | Pano | Camera
€ 24.8502017166.194 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 15 november 2017 |
| APK | 16 juli 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 73.347 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 280 - € 306 |
Kilometer na kilometer, bocht na bocht levert deze BMW 5-serie Touring de beste rijprestaties. De uitstekende prestaties van deze auto komen van de viercilinder benzinemotor en de automatische transmissie. We nemen u in gedachten even mee. Stop uw bagage moeiteloos achterin dankzij de elektrisch bediende achterklep, neem plaats achter het stuur en zie meteen het luxe lederen interieur. Even het elektrisch bediende glazen panorama dak open en rijden maar! Neem plaats op de comfortabele stoelen. Dankzij de elektrische bediening en het geheugen is het eenvoudig om hierin de beste zitpositie te vinden. Bij de zeer complete uitrusting van deze auto behoren ook 18 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, BMW M-sportpakket, zwarte hemelbekleding, in delen neerklapbare achterbank en verstelbare lendensteunen.
Verken de digitale wereld van mobiliteit waar het digitale dashboard alles biedt wat u nodig heeft om uw reis comfortabel te maken. 'Boem is ho'? Niet met deze achteruitrijcamera. U ziet achter net zo goed als voor en krijgt een duidelijk geluidssignaal! Locatie, motorconditie, storingen... via Connected Services krijgt u alle vitale info over de auto door. Ook handig bij pech! Een optie die de veiligheid verhoogt, is de bediening vanaf het stuur van het audio-installatiesysteem (met DAB-radio!) en het navigatiesysteem met harde schijf. Als u wilt kunt u beiden zelfs met uw stem bedienen. Moet uw smartphone ook even tanken? Bijladen kan supersimpel met de draadloze telefoonlader. Deze BMW is voorzien van achteropkomend verkeer waarschuwing, automatische airconditioning, regensensor, cruise control, keyless entry en dvd-systeem.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze BMW 5-serie Touring samen. Dat de auto steeds meer taken van de bestuurder overneemt, merkt u bijvoorbeeld aan het systeem voor verkeersbord-detectie in deze BMW. Met het Lane-keeping systeem gaat u nooit onbedoeld over de streep. Forward collision warning waarschuwt voor een kop-staart botsing. De auto is ook uitgerust met dodehoekdetectie, hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem.
Wij leveren deze auto aan u met Bovag Garantie (optioneel). Is dit de auto die u zoekt? Neem snel contact met ons op, dan kunt u hem binnenkort zelf bekijken.
Modelreeks: jul. 2017 - jul. 2018
Modelcode: G31
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Laadvermogen: 745 kg
Wielbasis: 298 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Aantal eigenaren: 4
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Fabrikant: Auto Christiaan BV Kanaalweg 11 8356VS BLOKZIJL, NL 0527291322 http://www.autochristiaan.nl info@autochristiaan.nl
Onderhoudsboekjes: Digitaal
- Financiering mogelijk op iedere auto -
Uw mobiliteit en zekerheid staan voorop bij Auto Christiaan. Daarom is de prijs van de auto inclusief een geldige apk van minimaal 3 maanden. Daarnaast zetten we de auto op naam en wordt bij eventuele inruil de huidige auto gevrijwaard. Tot slot bieden wij tegen een kleine meerprijs afleverpakketten aan met onder andere onderhoud, 24/7 mobiliteitsservice en garantie.
Bent u geïnteresseerd? We nodigen u van harte uit om een proefrit te maken of om ons gehele aanbod te bekijken. Blokzijl ligt slechts op 1 uur afstand van Amsterdam, Groningen, Leeuwarden, Deventer, Arnhem, Almelo en Amersfoort.
Team Auto Christiaan
Kanaalweg 11
8356 VS Blokzijl
M: 06 216 217 28
T: 0527 291 322
E: info@autochristiaan.nl
Op de advertentie kan geen aanspraak gemaakt worden. Wijzigingen voorbehouden.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.998 cc |
| Max. vermogen | 135 kW (184 pk) |
| Max. koppel | 290 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.940 x 1.870 x 1.500 mm |
| Draaicirkel | 12,1 m |
| gewicht | 1.605 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.350 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 570 - 1.700 l |
| Inhoud brandstoftank | 68 l |
| Topsnelheid | 225 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,2 s |
| Actieradius | 1.152 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,3 l/100km (1 op 13,7) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,2 l/100km (1 op 19,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,9 l/100km (1 op 16,9) |
| CO2-uitstoot | 136 g/km |
| Energielabel | B |






