

BMW 3-Serie
328i Cabrio 193PK M-Pakket•Leder•Airco
€ 19.9951997211.093 km
Lederen bekleding
Zitten als een vorst
Handmatig
Benzine
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Zitten als een vorst
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Paars (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 17 maart 1997 |
| APK | 4 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 39.818 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Te koop aangeboden wordt een uniek mooie en recent gerestaureerde BMW 328i Cabriolet van bouwjaar 1997.
Zoals op de foto’s is te zien is het echt een plaatje van een auto. Alles van zeer hoogwaarde A-kwaliteit. Lakwerk, interieur en techniek op een erg hoog niveau van
Hoewel alle advertenties met zorg zijn samengesteld, kunnen er geen rechten worden ontleend aan eventuele onjuistheden in de advertentie. Controleer altijd zelf voor de aankoop of de auto de eigenschappen bezit die voor u doorslaggevend kunnen zijn bij de aankoop.
Om teleurstellingen te voorkomen werkt AMV Wenting uitsluitend op afspraak.
Modelreeks: 1991 - 1998
Modelcode: E36
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Laadvermogen: 425 kg
Wielbasis: 270 cm
Inbegrepen afleverpakket: APK
Dit afleverpakket bevat: Geldige APK
EU verantwoordelijke: BMW Nederland B.V. Einsteinlaan 5 2289 CC Rijswijk, NL 08000992234 www.bmw.nl DSA-BMW@BMW.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Paars (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.793 cc |
| Max. vermogen | 142 kW (193 pk) |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.430 x 1.710 x 1.393 mm |
| Draaicirkel | 10,4 m |
| gewicht | 1.405 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.830 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 670 kg |
| Inhoud bagageruimte | 435 l |
| Topsnelheid | 236 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,3 s |




