

BMW 3-Serie
330e M-Sport XDrive HEADUP/ADAPTIVECRUISE/PANO/LEER
€ 38.450202371.000 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 1 juli 2023 |
| APK | 20 juli 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 61.236 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 333 - € 365 |
Deze BMW 330e xDrive M-Sport is een perfect voorbeeld van een super station, wat bedoelen wij daarmee? Een stationwagon die je werkelijk overal in kunt zetten en met gemak alle competitie in zijn prijsklasse zal overstijgen. Een auto die je niet hoeft te verkopen met loze kreten — die overtuigt vanzelf, zodra je instapt.
Uitgevoerd in een diep metallic zwarte lak, strak, stijlvol en tijdloos. Onder de motorkap ligt een krachtige 292 pk sterke plug-in hybride aandrijflijn, gekoppeld aan BMW’s befaamde xDrive vierwielaandrijving. Dat betekent sportieve prestaties, optimale grip en comfort in alle omstandigheden.
Gegevens:
Uitrusting (zeer compleet):
Kortom:
Zoek je een sportieve, representatieve en rijk uitgeruste BMW waar je nog jarenlang plezier van hebt? Dan nodig ik je graag uit om deze 330e zelf te ervaren. Sommige auto’s moet je niet lezen — die moet je rijden.
Modelcode: G21
Typenummer: 81CY
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Laadvermogen: 550 kg
Wielbasis: 285 cm
Interieurkleur: Leder Vernasca Schwarz stiksel Blau Schwarz (MANL)
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Garantie: 1 maand garantie
Garantie: 1 maand
EU verantwoordelijke: BMW Nederland B.V. Einsteinlaan 5 2289 CC Rijswijk, NL 08000992234 www.bmw.nl DSA-BMW@BMW.nl
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.998 cc |
| Max. vermogen | 215 kW (293 pk) |
| Max. koppel | 300 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.710 x 1.830 x 1.440 mm |
| gewicht | 1.800 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.350 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 410 - 1.420 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 230 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,9 s |
| Actieradius | 57 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 1,5 l/100km (1 op 66,7) |
| CO2-uitstoot | 36 g/km |
| Energielabel | A |





