

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 29 september 2025 |
| APK | 29 september 2029 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 76.248 |
Omschrijving
Deze BMW 330i xDrive Touring is uitgevoerd in de populaire M Sport-uitvoering en combineert krachtige prestaties met dagelijks comfort en praktische ruimte. Dankzij de 2.0 liter TwinPower Turbo benzinemotor met 245 pk en xDrive vierwielaandrijving levert deze Touring indrukwekkende prestaties onder alle omstandigheden. De sprint van 0 naar 100 km/u verloopt in slechts 6 seconden.
De auto is uitgevoerd in de exclusieve kleur Arctic Race Blue metallic en voorzien van diverse M Sport-details zoals het M aerodynamica pakket, M sportonderstel, M lederen stuurwiel, Shadow Line exterieur en fraaie 18 inch lichtmetalen velgen. Het sportieve karakter wordt gecombineerd met een hoogwaardig interieur met sportstoelen, stoelverwarming, antraciete hemelbekleding en aluminium Rhombicle sierlijsten.
Ook op het gebied van technologie en comfort is deze BMW rijk uitgerust. Denk aan BMW Live Cockpit Plus met Widescreen Display, Connected Package Professional, DAB+, automatische climate control, parkeerhulp, Active Guard Plus en actieve cruise control met Stop & Go functie. Dankzij de uitgebreide rijassistentiesystemen geniet u van extra veiligheid en comfort tijdens iedere rit.
De BMW 3 Serie Touring staat bekend om zijn perfecte balans tussen dynamiek, luxe en gebruiksgemak. De ruime bagageruimte en praktische Touring-carrosserie maken deze auto ideaal voor zowel zakelijke als privéritten.
Highlights van deze BMW 330i xDrive Touring M Sport:
• 245 pk sterke TwinPower Turbo benzinemotor
• xDrive vierwielaandrijving
• Automatische sporttransmissie
• M Sportpakket
• Arctic Race Blue metallic
• Sportstoelen met stoelverwarming
• BMW Live Cockpit Plus & Widescreen Display
• Connected Package Professional
• Active Cruise Control met Stop & Go
• Parkeerhulpsysteem
• Shadow Line exterieur
• 18 inch lichtmetalen M velgen
Bent u op zoek naar een sportieve, luxe en complete BMW Touring met krachtige prestaties en veel comfort? Dan is deze BMW 330i xDrive absoluut het bekijken waard.
De volledige uitrusting is als volgt:
Exterieur
0C4F – Arctic race blue metallic
01HX – BMW lichtm.v. dubb.spk 848M
03MC – M dakreling, Shadow Line
0715 – M aerodynamiek-kit
0760 – Hoogglans Shadow line
---------------------------------------------------
M Sport / Onderstel / Rijden
02TB – Sport aut. transmissie
02VL – Variabel sportstuurwiel
0337 – M Sportpakket
0704 – M sport-onderstel
0710 – M leerstuurwiel
--------------------------------------------------
Interieur
0431 – Binnenspiegel, automatisch dimmend
0430 – Binnen-/buitenspiegel, aut. dimmend
0481 – Sportstoel
0491 – Instelbare leuningbreedte bestuurder
0493 – Opbergpakket
0494 – Stoelverwarming bestuurder/passagier
04LN – INT. LIJST. ALU. RHOMBICLE ANTHR.
0775 – Dakhemel antraciet
EPMI – Stof M PerformTex zwart/M boord
----------------------------------------------------------------
Comfort & Klimaat
04NE – Blow-By verwarmer
0534 – Automatische airco
0842 – Uitvoering voor koude landen
-----------------------------------------------------------
Veiligheid & Assistentiesystemen
0302 – Alarmsysteem
0428 – Gevarendriehoek en verbandspakket
05AQ – Active Guard Plus
05DA – Uitschakeling airbag passagierszijde
05DC – Hoofdsteunen achter klapbaar
05DF – Actieve snelh.regeling + Stop&Go functie
05DM – Parkeerhulpsysteem
08TF – Actieve voetgangersbescherming
08WD – Sturing rijhulpsystemen
--------------------------------------------------------------
Multimedia & Connectiviteit
0654 – DAB-ontvangermodule
0676 – HiFi-luidsprekersystemen
06AE – Teleservices
06AF – Wettelijke noodoproep
06AK – Connected Drive Services
06C4 – Connected Package Professional
06PA – Personal eSIM
06U2 – BMW Live Cockpit Plus
06VB – Sturing infotainment
06WC – Widescreen Display
----------------------------------------------------------
Wielen & Banden
02PA – Wielbout met slot
02VB – Bandenspanningsweergave
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Achterruit apart te openen
- Afdekhoes
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Kleur wit
- Parkeersensor voor en achter
Infotainment
- Audio-installatie
- Multimedia systeem
Interieur
- 12Volt aansluiting
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Kunstlederen bekleding
- Sportief interieur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
Overige
- Achterbank in 3 delen neerklapbaar
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- binnen/buitenspiegel aut. dimmend
- Bluetooth
- hemelbekleding donker
- launch control
- lichtmetalen velgen meer-spaaks 18"
- M Aerodynamica
- M Sportpakket (Aluminium interieur afwerking, hemelbekleding donker, Kunstlederen bekleding, lichtmetalen velgen meer-spaaks 18", M Aerodynamica, Sportief interieur, Variabele stuuroverbrenging)
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- schakelpaddles
- smartphone integratie
- Variabele stuuroverbrenging
- zwarte (glans) exterieur delen
Meer informatie
Modelreeks: jul. 2022 - 2026
Wielbasis: 285 cm
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Beschikbare afleverpakketten:
- Baan Basis Garantie (zonder meerprijs): 40-puntencheck Minimaal geldige APK Nationale Autopas 12 maanden pechhulp NL-dekking*
- Baan Zeker Garantie & Service (€ 895): Alles uit Baan Basis Garantie 6 Maand Bovag garantie Afleverbeurt incl. oliewissel & nieuwe APK (indien van toepassing). Servicepas incl. uitbreiding naar pechhulp EU ❌ géén preventieve vervanging van distributieriem ❌ geen groot onderhoud inbegrepen
Dit afleverpakket bevat: Nieuwe APK - Baan Compleet Garantie & Onderhoudspakket (€ 1.295): Alles uit Baan Zeker Garantie & Service Uitgebreide onderhoudsbeurt vóór aflevering Distributieriem vervangen indien binnen fabrieksinterval 12 maanden Bosch Car Service Excellent Garantie Prioriteit bij service / werkplaats (optioneel voordeel)
Dit afleverpakket bevat: Nieuwe APK
Fabrikant: Baan Automotive Hengelo Goudstraat 50 7554ND HENGELO, NL 074-2559000 http://www.baanautomotive.nl verkoop@baanhengelo.nl
Bedrijfsinformatie
Voorkom teleurstelling bel altijd vooraf of de betreffende auto nog beschikbaar is. Hoewel alle gegevens met de grootst mogelijke zorgvuldigheid zijn samengesteld is Baan Automotive Hengelo niet aansprakelijk voor enige directe of indirecte schade die zou kunnen ontstaan door het gebruik van deze aangeboden informatie. Aan de in dit document verstrekte informatie kunnen op geen enkele wijze rechten worden ontleend of aanspraken worden gemaakt wanneer deze niet door een tekeningsbevoegde is ondertekend. Alle informatie is onder voorbehoud van druk-, zet-, prijs-, en programmeerfouten. Alle afbeeldingen zoals deze getoond worden zijn auteursrechtelijk beschermd en mogen niet worden gebruikt door derden.


BMW M3 Touring vs. Alpina B3 Touring - Vergelijkende...
- Vergelijkende test
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.998 cc |
| Max. vermogen | 180 kW (245 pk) |
| Max. koppel | 400 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.713 x 1.827 x 1.445 mm |
| gewicht | 1.635 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.255 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 500 - 1.510 l |
| Inhoud brandstoftank | 59 l |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,0 s |
| Actieradius | 808 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,3 l/100km (1 op 13,7) |
| Energielabel | E |
Opties
Baan Automotive | Hengelo
Goudstraat 507554 ND Hengelo













































