

Audi Q5
55 TFSI e quattro Competition *S-Line* Pano* Leder*
€ 28.7452020162.117 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 21 oktober 2020 |
| APK | 21 oktober 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 76.896 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 387 - € 423 |
Volledig dealer onderhouden.
De prijs is inclusief BTW.
In zeer nette en onderhouden staat.
Audi Q5 55 TFSI e quattro Competition *S-Line* Pano* Leder*
Pakket: Assistentie Pakket
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Milieu
Overige
Veiligheid
Welkom bij Petersen Automotive.
Bij ons staan nette auto’s en duidelijke afspraken centraal. Wij helpen u graag met inruil, financiering en garantiemogelijkheden.
Een garantiepakket van 12 maanden is mogelijk vanaf €495,-. Zowel particuliere als zakelijke financiering is snel en eenvoudig geregeld.
Geen tijd om uw nieuwe auto op te halen? Thuisbezorging is mogelijk in overleg.
Bezichtiging en proefrit zijn dagelijks mogelijk op afspraak.
Interesse in deze auto? Neem gerust contact met ons op voor extra informatie, een video of de mogelijkheden.
Petersen Automotive
Industrieweg 15
9521 CE Nieuw-Buinen
+31640165526
Info@petersenautomotive.nl
www.petersenautomotive.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.984 cc |
| Max. vermogen | 270 kW (368 pk) |
| Max. koppel | 370 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.660 x 1.890 x 1.659 mm |
| gewicht | 2.005 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.620 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 395 l |
| Inhoud brandstoftank | 54 l |
| Topsnelheid | 239 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,3 s |
| Actieradius | 54 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 2,4 l/100km (1 op 41,7) |
| CO2-uitstoot | 46 g/km |
| Energielabel | A |





