

Audi Q5
55 TFSI quattro Hybrid Panoramadak Virtual dashboard
€ 30.9502020118.565 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 1 september 2020 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Wegenbelasting/3mnd | € 387 - € 423 |
Audi Q5 55 TFSI quattro Hybrid Panoramadak Virtual dashboard
Pakket: Assistentie Pakket
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Milieu
Overige
Veiligheid
Het is niet alleen de bouwkwaliteit waar Duitse auto's om bekend staan, maar ook de rijkwaliteiten. Dat merkt u achter het stuur van deze Audi Q5. S-Line styling vertegenwoordigt de overtreffende trap in smaakvolle sportiviteit. Hybride rijden is de ideale middenweg. Deze Audi Q5 biedt die mogelijkheid. Goedkoper rijden, schoner rijden en zo nodig over op benzine. De ideale combi! Met zijn lederen bekleding is deze Audi comfortabel en stijlvol. 's Winters komen de verwarmbare voorstoelen heerlijk van pas. Ziet er goed uit, die sportstoelen. Maar waar het om gaat, is de solide zit onder alle omstandigheden. Het elektrisch bediende glazenpanorama dak zorgt voor licht en gevoel van ruime. De elektrisch bedienbare achterklep opent met een druk op de knop. Bij de zeer complete uitrusting van deze auto behoren ook 20 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, warmtewerend glas, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen.
Het digitale dashboard rekent mee, denkt mee en rijdt mee. Alle info overzichtelijk in beeld, overal. Een vergeten muurtje, een verborgen paaltje? Dat gebeurt niet meer, dankzij de achteruitrijcamera. Deze Audi Q5 is voorzien van een elektrisch inklapbare trekhaak voor als u met een caravan of aanhanger op pad wilt. Vergeten af te sluiten? Bandenspanning onvoldoende? De speciale app geeft u direct een seintje met behulp van Connected Services. Voor een veilige rit is het belangrijk dat uw handen het stuur vasthouden en uw ogen gefocust blijven op de weg; daarom kunt u het audiosysteem, met DAB-ontvangst en navigatiesysteem bedienen met het stuurwiel of via spraakbediening. Deze Audi is voorzien van automatische airconditioning, schakelpaddles aan het stuur, regensensor, cruise control, keyless entry en automatisch dimmende binnenspiegel.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Het Lane-keeping systeem registreert permanent of u binnen de lijnen van de rijstrook blijft; dwaalt u onbedoeld af, dan waarschuwt het systeem en corrigeert de koers. Ook als uw aandacht even verslapt, blijft de forward collision warning bij de wekker. Dreigt er een botsing met een voor- of tegenligger, dan waarschuwt het systeem direct. U bent mede dankzij hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem steeds veilig onderweg.
Vanzelfsprekend leveren wij deze auto met een onderhoudsbeurt en natuurlijk Bovag Garantie. Wilt u met deze Audi Q5 een proefrit maken? Bel of mail ons dan nu voor een afspraak.
LET OP!! VOORKOM EEN TELEURSTELLING OF EEN VERGEEFSE REIS DOOR EVEN TE BELLEN VOOR VERTREK!!
Wij zijn een RDW erkend autobedrijf
Wij zijn 7 dagen per week telefonisch bereikbaar op 06 22 62 96 97
Hoewel alle gegevens met de grootst mogelijke zorgvuldigheid zijn samengesteld is Autobedrijf Dull niet aansprakelijk voor enige directe of indirecte schade die zou kunnen ontstaan door het gebruik van deze aangeboden informatie. Aan de in dit document verstrekte informatie kunnen op geen enkele wijze rechten worden ontleend of aanspraken worden gemaakt wanneer deze niet door een tekeningsbevoegde is ondertekend. Alle informatie is onder voorbehoud van druk-, zet-, prijs-, en programmeerfouten. Alle afbeeldingen zoals deze getoond worden zijn auteursrechtelijk beschermd en mogen niet worden gebruikt door derden.
Autobedrijf Dull
Ambacht 11
9861 AM Grootegast
06-22629697
info@autobedrijfdull.nl
www.autobedrijfdull.nl
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.984 cc |
| Max. vermogen | 270 kW (368 pk) |
| Max. koppel | 370 Nm |
| gewicht | 2.005 kg |
| Topsnelheid | 239 km/h |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 2,0 l/100km (1 op 50,0) |
| CO2-uitstoot | 46 g/km |





