AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Groupe Renault noteert verkooprecord
1,9 miljoen auto's verkocht in eerste halfjaar
79
Groupe Renault heeft in de eerste jaarhelft een recordaantal van bijna 1,9 miljoen auto's verkocht. Dat aantal betekent een stijging met meer dan 10 procent ten opzichte van dezelfde periode een jaar eerder. Renault zag de verkopen in alle regio's aantrekken.
Renault is ook positief gestemd over de totale verkopen voor dit jaar. In Rusland denkt Renault een groei van meer dan 5 procent te kunnen realiseren, waar het eerder uitging van een groei tot 5 procent. Ook in Brazilië voorziet Renault een verkoopplus van 5 procent. Hier ging het eerder uit van een gelijk verkoopniveau ten opzichte van een jaar eerder.
Naast de eigen merken Renault en Dacia behelzen de groeicijfers ook de verkopen van Lada. Renault heeft een meerderheidsaandeel in de Russische Lada-producent AvtoVAZ. De meeste verkochte auto's waren van het merk Renault zelf: ruim 1,3 miljoen. Dacia was goed voor 332.845 auto's. Renault Samsung Motors en Lada kenden een verkoopgroei van respectievelijk 12,5 en 12,2 procent.
PRIVATE LEASE Renault
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?
Lees ook
Nieuws

Nieuwe Renault Trafic E-Tech Electric: tot 450 kilometer rijbereik
Nieuws

Renault Austral: nieuwe mild-hybride aandrijflijn biedt minder kracht voor hetzelfde geld
Nieuws

Renault: “Goedkope EV kan bereikt worden door regels te bevriezen in plaats van te bedenken”
Nieuws

Renault: 'Onze kwaliteit moet op het niveau van Toyota komen'
Praktijkverbruik





