Range Rover Sport Coupé op komst
Aflopende daklijn voor X6-killer uit Solihull
Onze spionagefotograaf heeft voor het eerst bewijs van de komst van een Range Rover Sport die het moet gaan opnemen tegen de BMW's X6 en Mercedessen GLE Coupé van deze wereld. Volgend jaar verwachten we de nieuwe carrosserievariant op de markt.
Er zijn sterke aanwijzingen voor om te denken dat de Range Rover Sport Coupé - zoals de auto in de wandelgangen genoemd wordt - de aluminium basis van concerngenoot Jaguar F-Pace onder zich krijgt. Naar verluidt zal ook het onderstel van de F-Pace zijn weg naar de nieuwe 'Ranger' vinden. Het is niet ondenkbaar dat Land Rover een hybride versie van de Sport Coupé op de bestellijst zal zetten. Ook de komst van een versie met supercharged V8 onder de kap is niet uitgesloten.
Britse media schrijven dat de Sport Coupé geen zevenzitter wordt maar gewoon plek zal bieden aan vijf inzittenden. In het interieur zouden we eveneens meer sportiviteit dan in de reeds bekende Range Rovers moeten kunnen verwachten.