AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Mercedes E-Klasse Coupé minder gecamoufleerd
Volgt voorbeeld grote en kleine broer
14
Voor de tweede keer is de E-Klasse Coupé voor de lens van onze fotograaf verschenen. Net als de vorige keer zijn er weinig grote verrassingen, maar we kunnen de lijnen van de auto alweer iets beter zien.
De eerste keer dat we de coupéversie van de E-Klasse zagen, werd het al duidelijk: net als bij het ontwerp van de reguliere E-Klasse, volgt ook de Coupé de vormen van de C- en S-Klasse.
Ook de achterlichten halen de inspiratie bij de beide broers vandaan.
Het belangrijkste verschil ten opzichte van de huidge E-Klasse Coupé zit in het onderstel. In tegenstelling tot de huidige E-Klasse Coupé, deelt de nieuwe generatie niet langer het onderstel met de C-Klasse. Het nieuwe MRA-platform dient als basis, wat voor een lager gewicht moet zorgen. Voorlopig blijft het nog even bij deze gecamoufleerde Coupé, want we verwachten dat de auto pas volgend jaar in Genève officieel aan het publiek wordt getoond.
Had je deze auto's al gezien?

Mercedes-Benz E-klasse 300e Sedan Sport Edition Premium pakket | Panoramadak | Leder | Rijassistentiepakket plus | 20-Inch | Burmester Sound |
- 2025
- 10 km
€ 84.650

Mercedes-Benz E-klasse Combi 500 Elegance 4-Matic 4x4 YOUNGTIMER!!
- 2004
- 202.495 km
€ 9.950

Mercedes-Benz Estate 300 e Exclusive Line | Leder | Stoelkoeling | Stuurverwarming | Trekhaak | Panoramadak |
- 2024
- 11.746 km
€ 72.850