Ford zet productie B-Max weer op pauze

Ford B-Max productie
De B-Max is niet het succes geworden waar Ford op had gehoopt. Voor de derde keer wordt de productie op pauze gezet wegens gebrek aan animo.

De in 2012 gepresenteerde mini-MPV van Ford rolt in Roemenië van de band, maar erg veel vraag is er momenteel niet naar de B-Max. En dat is niet voor het eerst; al voor de derde keer wordt de productie op pauze gezet. Ditmaal wordt de fabriek voor negen dagen gesloten, zo blijkt uit berichtgeving van Mediafax. Dat zal volgende maand gebeuren.

Er rijden in Nederland ongeveer 4.500 Fords B-Max rond, niet eens heel veel minder dan van z'n grootste concurrent, de Opel Meriva. Echter, volgens cijfers van Jato Dynamics ligt de verkoop in de eerste zeven maanden van dit jaar bijna 20 procent onder die van dezelfde periode vorig jaar.

Lezersreacties (53)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.