100.000e Ford B-Max geproduceerd

100.000e Ford B-Max
Taart en een borrel in het Roemeense Craiova. De daar gevestigde Ford-fabriek heeft de 100.000e Ford B-Max naar buiten gerold.

De Ford B-Max is op de Nederlandse markt geen regelrecht schot in de roos te noemen. De compacte MPV met z'n dubbele schuifdeuren ging hier sinds z'n introductie in 2012 nog geen 3.500 keer over de toonbank, maar in andere landen scoort de B-Max absoluut niet verkeerd. In heel Europa zijn 67.000 stuks aan de man gebracht.

Ford produceert de B-Max in het Roemeense Craiova, en daar hebben in achttien maanden tijd maar liefst 100.000 exemplaren het levenslicht gezien. Het feestvarken is een Panther Black gespoten exemplaar in Titanium-uitvoering.

Lezersreacties (26)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.