Audi S4 nu als Avant

Sjouwen met 354 pk!

Audi S4 Avant
Audi S4 AvantAudi S4 AvantAudi S4 AvantAudi S4 AvantAudi S4 AvantAudi S4 AvantAudi S4 AvantAudi S4 AvantAudi S4 AvantAudi S4 AvantAudi S4 Avant
De nieuwe A4 kennen we al en ook de S4 is geen geheim meer. Vandaag presenteerde Audi de S4 als Avant.

Uiteraard beschikt de vierwielaangedreven S4 Avant over dezelfde nieuwe 3,0-liter V6 TFSI als de sedanversie. Het blok is 354 pk en 500 Nm sterk, genoeg om de Avant in 4,7 tellen aan een snelheid van 100 km/h te helpen. Voor wie dat sportieve gedoe allemaal niet nodig is, moet een verbruik van 7,4 l/100 km haalbaar zijn. De topsnelheid is gelimiteerd op 250 km/h.

Het grote voordeel van de Avant ten opzichte van de sedan is uiteraard de hoeveelheid bagage die je kunt vervoeren. In de sedan meet de bagageruimte 480 liter, waar je in de Avant 505 liter tot 1.510 liter - met de achterbank plat - tot je beschikking hebt. Wel is de Avant iets zwaarder. Waar de sedan 1.630 kilo weegt, legt de Avant 1.675 kilo in de schaal.

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (121)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.