Vernieuwde Lexus ES in Shanghai

Lexus ES teaser
De Lexus GS heeft in onder andere de Verenigde Staten en ook in China een nog meer op comfort gerichte broer: de ES. In Shanghai krijgen we de gefacelifte versie later deze maand te zien.

De Lexus ES is alweer zes generaties onder ons en de huidige serie stamt uit 2012 (foto 3). Hij staat op het platform van de Toyota Avalon, de iets grotere en luxere broer van de Camry. De ES is op zijn beurt binnen het Lexus-gamma gepositioneerd als de comfortabelere broer van de GS, die juist als iets sportiever in de markt is gezet. In Shangai presenteren de Japanners later deze maand de bijgeschaafde versie van de ES.

We zien koplampen die wat vormgeving betreft meer aansluiten bij de lichtunits die we momenteel op de IS en RC zien, en zo te zien krijgt ook de voorbumper scherpere lijnen. Meer details hebben we nog niet. Sinds 1989 heeft Lexus - verspreid over zes generaties - 1,7-miljoen exemplaren van de ES verkocht in de Verenigde Staten, Zuid-Adrika, Brunei, Singapore, Hong Kong, Maleisië, China en Rusland.

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (14)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.