AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Primeur: eerste spionagefoto's Renault Mégane!
47
Eén van de belangrijkste nieuwe auto's van de komende tijd wordt de nieuwe Renault Mégane. Wij hebben eindelijk spionagefoto's van de definitieve auto.
Tot nu toe reed Renault immers alleen nog rond met mules, auto's met de nieuwe techniek onder het uiterlijk van een huidige Renault.
We zien dat het ontwerp van de Mégane duidelijk aansluit bij dat van de rest van het gamma, bijvoorbeeld bij de Captur en de recentelijk onthulde Kadjar.
Onze spionagefotograaf meldt verder dat de volgende Mégane er erg sportief uitziet met z'n lage daklijn en achterspoiler. Dit is nog niet eens de RS, dus dat belooft wat.
Onder de kap verwachten we compacte turbomotoren. In ieder geval zal dat gaan om 1,2- en 1,6-liter benzinemotoren en 1,5- en 1,6-liter diesels.
De introductie van de nieuwe Mégane staat op de planning voor januari 2016. Een showdebuut op de IAA in Frankfurt is dus een optie.
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?

Renault Mégane Estate 1.3 TCe 140 Techno BTW, 1 eigenaar
- 2024
- 60.550 km
€ 23.450

Renault Mégane comfort range Evolution 60 kWh | NU nog leverbaar tegen 17% bijtelling en met €3.000,- EXTRA Zeeuw & Zeeuw voorraad korting |
- 2025
- 5 km
€ 36.900

Renault Mégane comfort range Techno 60 kWh MY24 | NU snel leverbaar met €3.000,- EXTRA Zeeuw & Zeeuw voorraad korting |
- 2025
- 10 km
€ 39.850
