DS heeft grootse plannen

Citroën DS3
DS, de luxetak van Citroën, neemt geen halve maatregelen. In 2015 wordt het, net als in China, een zelfstandig merk en dat wil DS vieren met drie nieuwe modellen, snellere vlaggenschepen en speciale verkooppunten.

Yves Bonnefont, topman van DS, vertelt aan de collega's van AutoExpress dat het aantal modellen wordt verdubbeld. Europa en Azië hebben nu elk drie eigen DS'en, maar Bonnefont meldt dat er plannen liggen voor drie mondiale modellen. Deze zouden hoger in het gamma komen te staan.

Als het modelaanbod compleet is, wil DS zich gaan focussen op betere prestaties. Bonnefont heeft niet de ambitie om supercars te bouwen, maar noemt de DS3 Racing een goed voorbeeld. Alle toekomstige modellen krijgen een sportieve versie.

DS krijgt geen eigen dealernetwerk, maar gaat het aantal verkooppunten wel uitbreiden. In DS Stores gaat het merk geen auto's, maar wel andere artikelen verkopen en informatie verschaffen. DS Salons worden in bestaande Citroën-dealers gebouwd, maar worden in de praktijk zelfstandige showrooms met speciaal getraind personeel. De DS Corners, die we nu al kennen van de Citroën-dealers, blijven ook bestaan.

PRIVATE LEASE Citroën

Lezersreacties (16)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.