Linda Jackson nieuwe CEO Citroën
Linda Jackson (55) is momenteel de directeur van Citroën UK. Het is voor het eerst in de 95-jarige historie dat het Franse merk een vrouw aan het roer krijgt. Met deze aanstelling wil PSA meer diversiteit in het hogere management creëren.
Jackson volgt vanaf 1 juni Frédéric Banzet op. Hij krijgt een leidinggevende rol binnen de FFP, de investeringsmaatschappij die door de Peugeot-familie is opgericht. Ook Banzet zelf is lid van die familie.
Het DS-label krijgt eveneens een nieuwe topman, Yves Bonnefront. Momenteel is hij hoofd strategie bij Citroën. De rol van de topman van DS is van groot belang, want dit label is essentieel voor de winstgevendheid van PSA. Bovendien wordt DS als zelfstandig merk op de zo belangrijke Chinese markt neergezet.
PRIVATE LEASE Citroën
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?

Citroën C4 Collection | Achteruitrijcamera met Top Rear Vision (180° weergave van ruimte achter de auto) | Automatische airconditioning met actief carbonfilter | Elektrisch verstel- en verwarmbare buitenspiegels met geïntegreerd knipperlicht
- 2025
- 10 km

Citroën C4 Max | Achteruitrijcamera | Automatisch grootlichtassistent | Automatische airconditioning met actief carbonfilter
- 2025
- 10 km

Citroën C1 1.0 Collection Airco
- 2013
- 59.975 km