Linda Jackson nieuwe CEO Citroën
Linda Jackson (55) is momenteel de directeur van Citroën UK. Het is voor het eerst in de 95-jarige historie dat het Franse merk een vrouw aan het roer krijgt. Met deze aanstelling wil PSA meer diversiteit in het hogere management creëren.
Jackson volgt vanaf 1 juni Frédéric Banzet op. Hij krijgt een leidinggevende rol binnen de FFP, de investeringsmaatschappij die door de Peugeot-familie is opgericht. Ook Banzet zelf is lid van die familie.
Het DS-label krijgt eveneens een nieuwe topman, Yves Bonnefront. Momenteel is hij hoofd strategie bij Citroën. De rol van de topman van DS is van groot belang, want dit label is essentieel voor de winstgevendheid van PSA. Bovendien wordt DS als zelfstandig merk op de zo belangrijke Chinese markt neergezet.
PRIVATE LEASE Citroën
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?
Lees ook

AutoWeek 2025: 'Dit is de winnaar van de eindejaarsprijs klassieker'

Deze topklasse limo's uit de jaren 1950-1980 stijgen nog wel in waarde

Citroën Elo is de elektrische Fiat Multipla van de toekomst

Rogier had na 9 jaar zo veel spijt van de verkoop van zijn Citroën GSA X1 dat hij 'm terugkocht






